Roboty budowlane polegające na tymczasowym podparciu stropu pomieszczenia dawnego składu opałowego przy Al. Niepodległości 218 w Warszawie
Ministerstwo Obrony Narodowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00097393
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00097393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-29 08:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5aed37a5-a667-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252095497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00097393 z dnia 2021-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na tymczasowym podparciu stropu pomieszczenia dawnego składu opałowego przy Al. Niepodległości 218 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Obrony Narodowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014872806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 218
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mon.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/damon1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na tymczasowym podparciu stropu pomieszczenia dawnego składu opałowego przy Al. Niepodległości 218 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aed37a5-a667-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010427/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie tymczasowego podparcia stropu składu opału
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040886/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/ZP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83270,81
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie zabezpieczenia stropu pomieszczenia dawnego składu opałowego, pozwalającego na bezpieczne użytkowanie parkingu i drogi dojazdowej znajdujących się nad tym pomieszczeniem – do czasu przeprowadzenia kompleksowego remontu pomieszczenia. Szczegółowy przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą projektu budowlanego oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (dokumentacja wrażliwa). W zakres prac objętych umową wchodzą prace rozbiórkowe, wywóz gruzu i montaż podpór budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44423800-9 - Stemple metalowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększył tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202776,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316110,00 PLN
| 2021-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |