Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA I dogrywka
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00195849
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00195849/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-17 10:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-494ca3c8-3043-43a2-aecc-f7d6723889ee
- Identyfikator
- 7251389269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00195849 z dnia 2025-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA I dogrywka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 41
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-203
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodzka.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-494ca3c8-3043-43a2-aecc-f7d6723889ee1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez ŁWK OHP w Łodzi, dofinansowanego z EFS Plus – RUNDA I dogrywka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-494ca3c8-3043-43a2-aecc-f7d6723889ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195849
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012436/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu "Kompetentni na start" - runda I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00179036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŁWK.BWK.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 77506,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 1 uczestnika projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-2, ul. Przemysłowa 25 97-300 Piotrków Trybunalski – grupa KNS_2, miejsce realizacji usługi: Piotrków Trybunalski4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 4559,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 3 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-8 w Radomsku, ul. Piłsudskiego 4 – grupa KNS_7, KNS_8, miejsce realizacji usługi: Radomsko4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 13677,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 2 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-22 w Łowiczu, grupa KNS_15, ul. Podrzeczna 30, miejsce realizacji usługi: Łowicz4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 9118,40 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 6 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-23 w Skierniewicach, ul. Batorego 53, grupa KNS_17, miejsce realizacji usługi: Skierniewice4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 27355,20 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 4 uczestników projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-24 w Rawie Mazowieckiej, ul. Zwolińskiego 46, grupa KNS_18, miejsce realizacji usługi: Rawa Mazowiecka4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 18236,80 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B wraz z uiszczeniem opłaty za egzaminy państwowe i orzeczenie lekarskie dla 1 uczestnika projektu „Kompetentni na start” realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP w Łodzi stanowiących grupę zrekrutowaną z Hufca Pracy 5-25 w Kutnie, Kutno Azory grupa KNS_19, miejsce realizacji usługi: Kutno4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
4.5.5.) Wartość części: 4559,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |