Przebudowa pomieszczeń budynku Urzędu Gminy Skórzec

Gmina Skórzec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00096811
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00096811/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-28 13:06
Lokalizacja
Skórzec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-244ce820-c918-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8212393379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096811 z dnia 2021-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń budynku Urzędu Gminy Skórzec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skórzec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 3

1.5.2.) Miejscowość: Skórzec

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-114

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaskorzec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa pomieszczeń budynku Urzędu Gminy Skórzec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-244ce820-c918-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096811

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001732/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa pomieszczeń budynku Urzędu Gminy w Skórcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077458/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa budynku Urzędu Gminy Skórzec. Zakres zadania obejmuje m.in.: rozbiórkę istniejącego podjazdu dla niepełnosprawnych, rozbudowę i przebudowę wejść do budynku, budowę szybu windowego i montaż dźwigu osobowego, rozbudowę klatki schodowej w celu dostosowania do warunków p.poż., przebudowę pomieszczeń biurowych wewnątrz, remont sanitariatów na parterze i piętrze, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń po bibliotece na pomieszczenia biurowe, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w budynku, docieplenie ścian zewnętrznych i stropów, rozbudowę wewnętrznej instalacjo wodno-kanalizacyjnej oraz instalacji c.o., wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji p.poż, budowę i rozbudowę instalacji elektrycznej oraz instalacji teletechnicznych, utwardzenie kostką brukową i zagospodarowanie terenu w rejonach przebudowanych wejść do budynku. W zakresie zamówienia mieszczą się roboty związane z likwidacją barier w zakresie umożliwiania osobom niepełnosprawnym poruszania się

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 24.06.2021 r. do godz. 10:50 nie wpłynęła żadna oferta.
2021-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane