Budowa ul. Widok i Południowej w miejscowości Gręzów, gmina Kotuń

Gmina Kotuń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00096832
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00096832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-28 13:13
Lokalizacja
Kotuń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3cc6ba7-b3d0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8212394019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ALBLU Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
909 695,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096832 z dnia 2021-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ul. Widok i Południowej w miejscowości Gręzów, gmina Kotuń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kotuń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 56c

1.5.2.) Miejscowość: Kotuń

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-130

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256414025

1.5.8.) Numer faksu: 256327830

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kotun.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ul. Widok i Południowej w miejscowości Gręzów, gmina Kotuń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3cc6ba7-b3d0-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002326/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ul. Widok oraz ul. Południowej w miejscowości Gręzów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055099/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.2021.AR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 990659,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

budowa ulic Widok i Południowej w miejscowości Gręzów będzie obejmowała:
- na odcinku nr 1 - ul. Południowa: do wykonania pozostaje jezdnia o długości 175 m. i szerokości 5,5 m. od strony zachodniej obramowana krawężnikiem betonowym. Za krawężnikiem zaprojektowano chodnik dla pieszych o długości 111,60 m. i szer. 2m. Przy wschodniej krawędzi jezdni wykonać należy pobocze z tłucznia kamiennego o szer. 75cm.
- na odcinku nr 2 - ul. Widok wykonana zostanie jezdnia o długości 413,26m i szerokości 5,5 m., od strony południowej obramowana krawężnikiem betonowym. Za krawężnikiem zaprojektowano chodnik dla pieszych o długości 404,26 m. i szer. 2 m. Od strony północnej jezdni należy wykonać pobocze z tłucznia kamiennego o szer. 75 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 909695,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 942655,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 909695,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBLU Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3600249108

7.3.3) Ulica: Stanisława Witkiewicza

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-305

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 909695,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane