Dostawa żywego narybku węgorza europejskiego
Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00098176
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-29 12:53
- Lokalizacja
- Kostkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882158035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ryby
Wykonawcy
2 przyznane
ANDRZEJ KARPIŃSKIOlsztyn, PL
87 012,5 PLNANDRZEJ KARPIŃSKIOlsztyn, PL
87 012,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.