Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00098619
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00098619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-29 14:56
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce1b244e-bdfe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6760058847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098619 z dnia 2021-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350239017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kordylewskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.marr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marr.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rozwój regionalny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont generalny części budynku biurowego zlokalizowanego na działce nr 449/2 obr. 5 Śródmieście przy ul. K. Kordylewskiego 11 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce1b244e-bdfe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065194/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/05/21/BS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń biurowych na parterze oraz na piętrach od I-IV w budynku przy ul. Kordylewskiego 11 w Krakowie, w zakresie m.in. rozbiórek ścian działowych, budowy nowych ścian, aranżacji pomieszczeń, wykonania nowych posadzek, malowania, wykonania instalacji wentylacji, klimatyzacji, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, instalacji niskoprądowych i CCTV wraz z wymianą okien. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji.
2. Przedmiar w podziale na kondygnacje (parter wraz z piwnicą oraz piętra - od I-szego do IVego - znajduje się w załączniku nr 4 do specyfikacji.
3. Dokumentacja projektowa stanowi załącznik nr 5 do specyfikacji.
4. Zamówienie zostanie zrealizowane w dwóch następujących etapach:
a) etap I – III i IV piętro budynku;
b) etap II – pozostały zakres zamówienia
5. Zamawiający informuje, że wszystkie prace generujące hałas lub zapylenie, stanowiące utrudnienie dla funkcjonowania nieremontowanych kondygnacji budynku mogą być realizowane od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do godziny 5:00 następnego dnia, z wyłączeniem soboty i niedzieli w które to dni roboty mogą trwać całą dobę – do poniedziałku do godziny 5:00.
6. Ponadto Zamawiający wymaga, aby podczas prowadzenia wszystkich robót budowlanych Wykonawca zapewnił nieograniczony dostęp do budynku. Podczas remontu na części kondygnacji nieobjętych robotami budowlanymi będą pracować pracownicy Zamawiającego, a na wyższych kondygnacjach (powyżej IV piętra) swoją siedzibę m.in. ma sąd oraz architektoniczna pracownia projektowa, które również muszą mieć zapewnioną ciągłość funkcjonowania.
7. W okresie trwania gwarancji i rękojmi Wykonawca zobowiązany jest do organizowania przeglądów okresowych ( w tym przeglądów ppoż zamontowanych urządzeń) w terminach 12, 24, i 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego. Wykonanie przeglądu zostanie potwierdzone Protokołem z przeglądu okresowego.
8. W okresie trwania gwarancji Wykonawca jest zobowiązany wykonywać wszystkie przeglądy systemów wymienione w przepisach prawa, kartach gwarancyjnych, wskazówkach prawidłowej eksploatacji, dokumentacji techniczno-ruchowej, czy innych dokumentach dostarczonych przez producenta zamontowanych urządzeń wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych, np.: należy wykonać przegląd instalacji wentylacji wraz z wymianą filtrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262700-8 - Przebudowa budynków
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty z cenami przewyższającymi ustalony przez Zamawiającego limit finansowy na realizację przedmiotu zamówienia. Wobec braku możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia zachodzi przesłanka ustawowego nakazu unieważnienia przedmiotowego postępowania bez konieczności badania i oceny ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej, w sytuacji gdy od początku wiadomo, że cena żadnej oferty nie mieści się w ustalonym limicie finansowym.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |