Przebudowa budynku Przedszkola Miejskiego nr 1.
Gmina Miejska Włodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00098923
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00098923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-30 08:41
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e49b7039-c1dc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5651409974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098923 z dnia 2021-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Przedszkola Miejskiego nr 1.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. J. Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 825721444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wlodawa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wlodawa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wlodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Przedszkola Miejskiego nr 1.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e49b7039-c1dc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003094/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa budynku Przedszkola Miejskiego nr 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070385/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPA.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 409214,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie budynku Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie przy ul. Słowackiego 16 do wymagań ochrony przeciwpożarowej, eliminując przede wszystkim przyczyny uznania budynku za zagrażający życiu ludzi, a takimi są: przekroczenie o ponad 100% długości dojścia ewakuacyjnego i brak oddymiania klatki schodowej lub wyposażenie jej w urządzenia chroniące przed zadymieniem. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności: 1) Roboty budowlane
- roboty rozbiórkowe
- roboty murowe, żelbetowe, pokryciowe.
- ścianki działowe
- stolarka drzwiowa
- roboty tynkarskie, okładziny ścian
- roboty malarskie
- roboty posadzkowe
- roboty ślusarskie
- system oddymiania
2) Roboty elektryczne
- demontaż istniejącej instalacji elektrycznej
- instalacja elektryczna w salach zajęciowych, łazienkach, WC personelu
- instalacja elektryczna w pokojach biurowych, szatni, kl. schodowych oraz komunikacji
3) Roboty sanitarne
- prace demontażowe
- instalacja wodociągowa
- instalacja kanalizacji sanitarnej
- instalacja przeciwpożarowa
- instalacja p.poż w budynku
- prace montażowe. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
- Przebudowa budynku przedszkola miejskiego nr 1 w msc. Włodawa, na dz. nr 530/1, ul. Słowackiego 16, jednostka ewidencyjna: 061901_1-Włodawa, obręb: 1-0001 Włodawa – branża budowlana
- Przebudowa budynku przedszkola miejskiego nr 1 we Włodawie. w msc. Włodawa, na dz. nr 530/1, ul. słowackiego 16 jednostka ewidencyjna: 061901_1-Włodawa obręb: 1-0001 Włodawa – branża elektryczna
- Projekt budowlany instalacji wodociągowej przeciwpożarowej dla budynku oraz przebudowy instalacji wodno-kanalizacyjnej dla łazienek części dydaktycznej i w.c. personelu w przebudowywanym budynku Przedszkola Miejskiego Nr 1 położonego na działce numer ewidencyjny 530/1, przy ulicy Słowackiego 16 we Włodawie – branża sanitarna
- Specyfikacje Techniczne wykonania i odbioru robót
- Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
- Przedmiary robót: branża budowlana i elektryczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497104,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 595922,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 497104,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Obsługi Spółka z o. o. w Dorohusku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5631866852
7.3.3) Ulica: Okopy Kolonia 49
7.3.4) Miejscowość: Dorohusk.
7.3.5) Kod pocztowy: 22-175
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497104,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 72 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |