,,Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 31x18 m wraz z wyposażeniem oraz budową chodników (dojścia i dojazdy) zlokalizowane na dz. nr ewid. 275 w miejscowości Dzierążnia, gmina Działoszyce”

GMINA DZIAŁOSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00098709
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00098709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-29 15:29
Lokalizacja
Działoszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d75f86f-bf8a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6621757085
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098709 z dnia 2021-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 31x18 m wraz z wyposażeniem oraz budową chodników (dojścia i dojazdy) zlokalizowane na dz. nr ewid. 275 w miejscowości Dzierążnia, gmina Działoszyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIAŁOSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009768

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Skalbmierska 5

1.5.2.) Miejscowość: Działoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-440

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413526010

1.5.8.) Numer faksu: 413526900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dzialoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzialoszyce.eobip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dzialoszyce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 31x18 m wraz z wyposażeniem oraz budową chodników (dojścia i dojazdy) zlokalizowane na dz. nr ewid. 275 w miejscowości Dzierążnia, gmina Działoszyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d75f86f-bf8a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007003/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rozwój infrastruktury edukacyjnej i sportowej na terenie Gminy Działoszyce – budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Dzierążni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Rozwój infrastruktury edukacyjnej i sportowej na terenie Gminy Działoszyce – budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Dzierążni

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070838/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BID.ZP.02.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 31x18 m wraz z wyposażeniem oraz budową chodników (dojścia i dojazdy) zlokalizowane na dz. nr ewid. 275 w miejscowości Dzierążnia, gmina Działoszyce.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych w branży budowlanej obejmujących budowę boiska wielofunkcyjnego przy budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Dzierążnia, gmina Działoszyce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 640708,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 687659,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane