Modyfikacja torów antenowych w bazach HEMS i EMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00098634
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00098634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-06-29 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34b725fb-b2fd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5222548391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098634 z dnia 2021-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modyfikacja torów antenowych w bazach HEMS i EMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016321074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księżycowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-934
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lpr.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lpr.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.lpr.com.pl/pl/category/zamowienia-publiczne/aktualne-postepowania/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modyfikacja torów antenowych w bazach HEMS i EMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34b725fb-b2fd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007176/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modyfikacja torów antenowych w bazach HEMS i EMS Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w związku z budową PZŁ SWD PRM.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068191/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/IV/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie Dokumentacji Technicznej modyfikacji oraz rozbudowy instalacji antenowych w 24 Obiektach LPR w związku z budową PZŁ SWD PRM, zwany w dokumentach zamówienia „Zadanie 1”.
Zadanie nr 1 obejmuje również przekazanie Zamawiającemu autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Technicznej na zasadach określonych w Umowie Przedmiot zamówienia będzie realizowany łącznie w 24 Obiektach LPR wskazanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”). W jednym z ww. obiektów znajdują się dwa niezależne pomieszczenia operacyjne, w których funkcjonują niezależne systemy łączności radiowej (cztery systemy antenowe).
Obecnie w Obiektach LPR używane są dwa systemy łączności radiowej: operacyjny oraz łączności lotniczej naziemnej. Radiotelefony zamontowane są w pomieszczeniach operacyjnych. Systemy antenowe zbudowane są z anten dookólnych zamontowanych na infrastrukturze zlokalizowanej na dachach budynków oraz z niskostratnych kabli koncentrycznych poprowadzonych między antenami, a radiotelefonami. W części obiektów do łączności lotniczej wykorzystywany jest radiotelefon nasobny nie posiadający anteny zewnętrznej oraz dedykowanego toru antenowego.
Zestawienie istniejących instalacji antenowych w Obiektach LPR:
1) liczba obiektów z systemami antenowymi do łączności operacyjnej i lotniczej: 11;
2) liczba obiektów z czterema systemami do łączności operacyjnej i lotniczej: 1;
3) liczba obiektów z systemem antenowym tylko do łączności operacyjnej: 11;
4) liczba obiektów z systemem antenowym tylko do łączności lotniczej: 1.
Projekt integracji łączności radiowej funkcjonującej w LPR z PZŁ SWD PRM zakłada:
1) wszystkie integrowane radiotelefony używane w Obiektach LPR będą radiotelefonami bazowymi;
2) każdy radiotelefon będzie posiadał niezależną instalację antenową w skład której będzie wchodzić antena oraz tor antenowy;
3) radiotelefony będą zainstalowane w szafie sprzętowej w pomieszczeniu serwerowni danego Obiektu LPR;
4) tory antenowe będą poprowadzone między antenami zewnętrznymi, a szafą sprzętową zlokalizowaną w pomieszczeniu serwerowni danego Obiektu LPR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312300-0 - Instalowanie anten
45312330-9 - Montaż anten radiowych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający prowadzi postepowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 275 pkt 2) Ustawy. Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 18.06.2021 r. godz. 12:30, nie złożono żadnej oferty.| 2021-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |