Remont pomieszczeń laboratoryjnych, biurowych, ciągów komunikacyjnych oraz sali konferencyjnej.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00099111
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00099111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-30 09:56
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7eba653f-cda3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8361397081
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00099111 z dnia 2021-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń laboratoryjnych, biurowych,
ciągów komunikacyjnych oraz sali konferencyjnej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000303479

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 33

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 887436627

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@psseskierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/psse-skierniewice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.gov.pl/web/psse-skierniewice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń laboratoryjnych, biurowych,
ciągów komunikacyjnych oraz sali konferencyjnej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7eba653f-cda3-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010214/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń laboratoryjnych,biurowych , ciągów komunikacyjnych oraz sali konferencyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082669/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 98000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

jak w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną znacząco przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane