Budowa kortu do gry w padel przy ul. Folwareckiej w Żorach.
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00099658
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00099658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-30 12:39
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b076fb60-be0a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00099658 z dnia 2021-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kortu do gry w padel przy ul. Folwareckiej w Żorach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4348245
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kortu do gry w padel przy ul. Folwareckiej w Żorach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b076fb60-be0a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001774/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Budowa kortu do gry w padel
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065310/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa kortu do gry w padel o powierzchni użytkowej 200,00m2:
a) wykonanie fundamentu żelbetowego o wymiarach 40x40cm i długości całkowitej 60,0mb po obwodzie boiska,
b) wykonanie podbudowy boiska z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie wraz z górną płytą betonową gr. 15cm z betonu klasy C20/25 zbrojoną przeciwskurczowo siatką,
c) montaż konstrukcji stalowej ogrodzenia kortu wraz z montażem wypełnienia ścian zewnętrznych kortu ze szkła hartowanego i ścian bocznych z siatki zgrzewanej,
d) wykonanie nawierzchni sportowej kortu ze sztucznej trawy koloru niebieskiego z naniesionymi białymi liniami oznaczającymi pola gry, nawierzchnia ze sztucznej trawy utwardzona piaskiem kwarcowym,
e) montaż elementów małej architektury: ławki z oparciem (4szt.) długości 2,0m, kosze na śmieci z przekryciem (2szt.); elementy małej architektury montowane w sposób trwały do podłoża poprzez fundamenty betonowe,
f) wyposażenie kortu w sprzęt sportowy: siatka dzieląca pola gry wraz z dwoma słupkami o przekroju okrągłym lub kwadratowym z zaokrąglonymi końcami (słupki mocowane do płyty betonowej podłoża kotwami), rakiety do padla (2szt.) wraz z pokrowcami ochronnymi, piłki do padla (3szt.)
g) wykonanie utwardzonego dojścia z kostki brukowej typ „starobruk” (nostalit) kolor szary, kostka gr. 6cm ułożona na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie ograniczona na krawędziach obrzeżem betonowym 8x30cm,
h) roboty elektryczne:
wykonanie oświetlenia treningowego (200 lx) boiska poprzez montaż 8 projektorów ledowych na czterech słupach obudowy kortu – wysokość montażu projektorów 6 m,
wykonanie zasilania oświetlenia boiska kablem YKY 3x4 mm2 z istniejącego złącza kablowego i rozdzielni lodowiska (zabudować bezpiecznik dla obwodu oświetlenia)
wymagana osobna szafka z zabezpieczeniami, zegarem astronomicznym sterującym i możliwością włączenia oświetlenia ręcznie,
i) pełna obsługa geodezyjna (wytyczenie inwestycji w terenie, pomiar geodezyjny powykonawczy).
Wszystkie elementy zgodne z właściwościami określonymi w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314067,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314067,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314067,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BELLSPORT GRZEGORZ LESZCZYŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262550242
7.3.3) Ulica: HUTNICZA
7.3.4) Miejscowość: BYTOM
7.3.5) Kod pocztowy: 41-923
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314067,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2021-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |