Modernizacja świetlicy w miejscowości Kotowice na potrzeby turystyczne Centrum Dziadoszan w Krainie Łęgów Odrzańskich
Gmina Pęcław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00099921
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00099921/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-30 13:46
- Lokalizacja
- Białołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1592ccd3-cdbc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6931942641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00099921 z dnia 2021-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja świetlicy w miejscowości Kotowice na potrzeby turystyczne Centrum Dziadoszan w Krainie Łęgów Odrzańskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pęcław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pęcław 28
1.5.2.) Miejscowość: Białołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-221
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768317135
1.5.8.) Numer faksu: 768317033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@peclaw.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://peclaw.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.peclaw.eu/pec/urzad-gminy/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja świetlicy w miejscowości Kotowice na potrzeby turystyczne Centrum Dziadoszan w Krainie Łęgów Odrzańskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1592ccd3-cdbc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099921
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00054179/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja świetlicy w miejscowości Kotowice na potrzeby turystyczne Centrum Dziadoszan w Krainie Łęgów Odrzański
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategi rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objetego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083332/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszej umowy jest:
„ Modernizacja świetlicy w miejscowości Kotowice na potrzeby turystyczne Centrum Dziadoszan w Krainie Łęgów Odrzańskich”
W zakres przedmiotu umowy wchodzi w szczególności :
Przebudowa wraz z rozbudową budynku świetlicy wiejskiej oraz budowa infrastruktury towarzyszącej. Roboty budowlano montażowe budynku świetlicy wiejskiej wraz ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe, zewnętrzną instalacją wodociągową oraz pozostałą infrastrukturą towarzyszącą.
2. Roboty będą wykonywane zgodnie z decyzją Starosty Głogowskiego nr 11.2021 z dnia 22.01.2021 r.
3. Szczegółowy zakres robót opisany jest w projektach budowlanych.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać w dwóch etapach:
4.1 Etap pierwszy obejmuje wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych.
4.2 Etap drugi obejmuje zawiadomienie właściwego organu nadzoru budowlanego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do 30.06.2021 r. do godz. 10.00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |