Dokumentacja projektowo – kosztorysowa termomodernizacji budynków mieszkalnych wraz ze zmianą sposobu ogrzewania z podziałem na 4 zadania

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00100510
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-01 08:42
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6423147363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

4 przyznane

ENERGOSYSTEM RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
15 990 PLN
ENERGOSYSTEM RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
15 990 PLN
ENERGOSYSTEM RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
15 990 PLN
ENERGOSYSTEM RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
15 990 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.