Modernizacja kotłowni gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie
Miasto Krasnystaw
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00100023
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00100023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-30 14:15
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b4c5c84-a7ed-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5641669053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00100023 z dnia 2021-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kotłowni gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Krasnystaw
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197919
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac 3 Maja 29
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 5762157
1.5.8.) Numer faksu: 82 5762377
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/index.php?id=9821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kotłowni gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b4c5c84-a7ed-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002984/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja kotłowni gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00052959/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO.271.1.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 214978,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn.: „Modernizacja kotłowni gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dwa zadania:
Zadanie I:
Modernizacja kotłowni gazowej wraz z instalacją gazową w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 Krasnystaw, ul. Mostowa 14 w tym:
a) Wymianę kotłów gazowych szt. 2 na 3 szt. kotłów gazowych kondensacyjnych w kaskadzie o mocy 240 kW,
b) Montaż gazowego ogrzewacza wody 8,5 kW ,
c) Budowę instalacji gazowej z rur stalowych łączonych przez spawanie o przekroju fi 15-fi 65 mb -27,
d) Przebudowę instalacji c.o. kotłowni.
Zadanie II
Przebudowa i rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 Krasnystaw, ul. Mostowa 14 w tym:
- Budowę instalacji gazowej z rur stalowych łączonych przez spawanie o przekroju fi 20-fi 65 mb – 50
3. Szczegółowy zakres robót określają:
1) specyfikacja warunków zamówienia, stanowiąca załącznik nr 1 do umowy,
2) dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 2 do umowy, na którą składają się:
a) Projekt budowlano – wykonawczy ”Modernizacja kotłowni gazowej wraz z instalacją gazową w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 Krasnystaw, ul.
Mostowa 14”.
b) Projekt budowlano – wykonawczy ”Przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej w Szkole Podstawowej nr 5 Krasnystaw, ul. Mostowa 14”.
c) Decyzja AB.6740.54.2021 pozwolenie na budowę z dnia 8 marca 2021 r.
d) Decyzja AB.6740.321.2020 pozwolenie na budowę z dnia 4 września 2020 r.
e) Specyfikacja Techniczna – Technologia Kotłowni Gazowej
f) Przedmiar Robót.
4. Uwaga!
1) Załączone do niniejszej specyfikacji przedmiary robót należy traktować jako materiały pomocnicze, które nie stanowią podstawy do pełnej wyceny przedmiotu zamówienia.
2) Realizacja zadania II w okresie od 01.07.2021 do 09.08.2021.
3) Przedmiot umowy należy wykonać przy zapewnieniu dojazdów do Szkoły Podstawowej nr 5 oraz ze szczególną dbałością o istniejące drogi wewnętrzne w rejonie robót.
4) Trasę przejazdu pojazdów w celu przewozu materiałów należ y uzgodnić z odpowiednimi zarządcami dróg przed rozpoczęciem robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. ppkt 2) lit. a)-e). Przedmiar robót ma charakter pomocniczy (pkt 4.3. ppkt 2 lit. f). Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. ppkt 2 lit a )- f).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187729,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187729,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługowy Zakład Instalatorstwa Sanitarnego C.O. i Gazu Krzysztof Kawęcki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5640005486
7.3.3) Ulica: ul. Królowej Bony 3
7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw
7.3.5) Kod pocztowy: 22-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187729,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-228.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |