ROZBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2152 K W MIEJSCOWOŚCI ŁUCZYCE
Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00100940
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00100940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-01 11:30
- Lokalizacja
- Luborzyca, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-161bad3d-c830-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6821605658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00100940 z dnia 2021-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROZBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2152 K W MIEJSCOWOŚCI ŁUCZYCE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7
1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12/387-14-10
1.5.8.) Numer faksu: 12/387-14-10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROZBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2152 K W MIEJSCOWOŚCI ŁUCZYCE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-161bad3d-c830-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003555/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Łuczyce - budowa chodnika (realizacja w ramach IS )
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 966936,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej drogi powiatowej nr 2152K na łącznej długości ok. 227,60 m w miejscowości Łuczyce, Gmina Kocmyrzów – Luborzyca. Zakres zamówienia obejmuje głównie:
a) przebudowę jedni do szerokości 5,50 m,
b) wykonanie poszerzenia łuku do szerokości 6,30 m,
c) montaż urządzeń BRD -progów wyspowych o wym. 2,00 x 2,00 m,
d) budowę chodnika o szerokości 2,00 m,
e) budowę pochylni o szerokości 2,00 m,
f) budowę pobocza o szerokości 1,00 m,
g) budowę kanalizacji deszczowej wraz z budową wylotu do rowu drogowego,
h) budowę muru oporowego i palisady betonowej,
i) przebudowę zjazdów indywidualnych,
j) zabezpieczenie sieci elektroenergetycznej,
k) prace rozbiórkowe,
l) przebudowę skrzyżowania dróg 2152K, 600251 K oraz 600267 K,
m) wycinka drzew kolidujących z inwestycją.
Bardziej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami, w szczególności : dok. projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Załączony do SWZ przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy, w celu określenia przez Wykonawców ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) w/w ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w okoliczności, gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu złożona została tylko jedna oferta, której cena przewyższa środki finansowe, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949400,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 949400,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Podana powyżej wartość szacunkowa uwzględnia w swojej kwocie zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 - o wartości do 50 % wartości zamówienia . podstawowego.| 2021-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |