Rozbark-nowoczesne, bezpieczne, pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią na GKS Rozbark
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00100963
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00100963/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-01 11:38
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa4537f6-865e-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00100963 z dnia 2021-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbark-nowoczesne, bezpieczne, pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią na GKS Rozbark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 78 68 301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/rejetracja/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbark-nowoczesne, bezpieczne, pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią na GKS Rozbark2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa4537f6-865e-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100963
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001415/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Rozbark - nowoczesne, bezpieczne, pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią na stadionie GKS Rozbark przy ul. Chorzowskiej - etap II - roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019406/12
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4221732,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz
z odwodnieniem i wyposażeniem: piłkochwyty, bramki, boksy dla zawodników, ogrodzenie, oświetlenie, monitoring.
2. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania sztucznej nawierzchni boiska
o parametrach nie gorszych niż opisano w dokumentacji projektowej, w szczególności zaoferować trawę, która charakteryzuje się ilością pęczków na poziomie co najmniej 8 150/m2 i ilością włókien na poziomie co najmniej 114 000/m2. Zaoferowaną trawę (podając jej nazwę i typ) Wykonawca wskaże w ofercie, a ww. parametry oceniane będą w ramach kryterium oceny ofert.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Etap I zamówienia obejmuje roboty w zakresie budowy boiska umożliwiającego jego samodzielne funkcjonowanie:
a) Roboty przygotowawcze, ziemne i rozbiórkowe,
b) Wykonanie podbudowy,
c) Wykonanie nawierzchni boiska,
d) Wyposażenie w sprzęt sportowy,
e) Wykonanie drenażu,
f) Wykonanie przyłącza kablowego,
g) Wykonanie oświetlenia,
h) Wykonanie instalacji elektrycznej wraz z monitoringiem,
i) Wykonanie chodnika związanego z boiskiem,
j) Wykonanie ogrodzenia terenu i piłko chwytów;
2) Etap II zamówienia obejmuje pozostałe roboty m.in.:
a) Wykonanie elementów dodatkowych (dojścia),
b) Wykonanie ogrodzenia – elementy dodatkowe,
c) Zasadzenie zieleni.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do swz:
1) Projekt budowlany;
2) Projekt wykonawczy;
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
4) Przedmiary robót.
5) Opis dot. wykonania oraz montażu tablicy pamiątkowej.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały 60 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczonych od dnia odbioru końcowego robót.
Wykonawca zobowiązany jest zatrudniać na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby wykonujące prace budowlane takie jak roboty rozbiórkowe i ziemne, nawierzchniowe, betoniarskie, brukarskie, roboty instalacyjne i montażowe oraz pozostałe roboty ogólnobudowlane wymienione w przedmiarach, do wykonania których nie są wymagane uprawnienia. Określenie sposobu dokumentowania zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w projektowanych postanowieniach umownych.
Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowne - stanowiące załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3894500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4398999,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3894500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6291304161
7.3.3) Ulica: ul.Podlesie 17
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-303
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty rozbiórkowe, podbudowy pod nawierzchnie sztuczne, drenaż, przyłącze kablowe, oświetlenie, instalacja elektryczna wraz z monitoringiem, chodnik, ogrodzenie, piłkochwyty, nawierzchnia ze sztucznej trawy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3894500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-10| 2021-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |