„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00101583
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00101583/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-01 14:17
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c47a8533-beaf-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00101583 z dnia 2021-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 296 05 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: s.winter@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c47a8533-beaf-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101583

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067410/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.39.2021.SW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ w skład, którego wchodzą:
− Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia p.n.: „Remont w magazynach przy kuchni”;
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HŻŻ/143/20 z dnia 12.02.2020 r.
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HŻŻ/342/20 z dnia 23.04.2020 r.
− Przedmiar robót – „Remont w magazynach przy kuchni”;
− Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia p.n.: „Remont klatek schodowych”;
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HDM/562/19 z dnia 27.05.2019 r.
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HDM/696/19 z dnia 12.07.2019 r.
− Przedmiar robót – „Remont klatek schodowych”;
3. Wymagany okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 14.06.2021 r. do godziny 10:00. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego została złożona tylko jedna oferta na kwotę 208.133,39 zł przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REKOP S.C. Maciej Bablok, Michał Lipiński. Wykonawca złożył ofertę za pośrednictwem platformy do elektronicznej obsługi zamówień w dniu 14.06.2021 r. o godzinie 10:21:27 co oznacza że oferta złożona została po wyznaczonym terminie na składanie ofert. Biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REKOP S.C. Maciej Bablok, Michał Lipiński. Z uwagi na fakt, iż jedyna złożona w przedmiotowym postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208133,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208133,39 PLN

2021-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane