Przebudowa dróg wewnętrznych - ulica Słowackiego na Osiedlu Pisarzy w Żydowie
GMINA CZERNIEJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00101430
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00101430/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-01 13:40
- Lokalizacja
- Czerniejewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bb1bbe3-a8db-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7842299724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00101430 z dnia 2021-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych - ulica Słowackiego na Osiedlu Pisarzy w Żydowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNIEJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259525
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 8
1.5.2.) Miejscowość: Czerniejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-250
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 429 13 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@czerniejewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerniejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych - ulica Słowackiego na Osiedlu Pisarzy w Żydowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bb1bbe3-a8db-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003546/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa dróg wewnętrznych - ulica Słowackiego na Osiedlu Pisarzy w Żydowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043877/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 566650,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Słowackiego na Osiedlu Pisarzy w Żydowie. Początek przebudowy ulicy to połączenie z istniejącą nawierzchnią jezdni ul. Prusa, koniec to połączenie z nawierzchnią bitumiczną ul. Kochanowskiego. Projektowana jest nowa konstrukcja jezdni z kostki betonowej gr. 8cm
(nawierzchnia przepuszczalna). Podstawowa szerokość jezdni to 5,0m. Jezdnia ograniczona będzie krawężnikiem najazdowym 15x22x100 ( krawężnik wystający 4cm ). Po stronie prawej ze względu na bliskość istniejącej sieci kd krawężnik należy posadowić w istniejącej lokalizacji. Wzdłuż krawężnika projektowany jest 2- rzędowy obustronny ściek z kostki betonowej. W miejscach wskazanych szczegółowo na profilu podłużnym projektowana jest wymiana wraz z uzupełnieniem istniejących wpustów ulicznych - studnie betonowe 500mm klasy D400 podłączone za pomocą przykanalików PE 160mm do studni istniejącej kanalizacji deszczowej ( w sumie 12szt.). Ze względu na zły stan techniczny istniejących studni murowanych na kanalizacji deszczowej projektowana jest ich wymiana lub uzupełnienie we wskazanych w dokumentacji lokalizacjach na studnie PE 600mm z pierścieniem odciążającym i włazem klasy D400 ( 8 szt. ). W km 0+242,00 projektowany jest łuk poziomy o promieniu R=50,0m wraz z poszerzeniem jezdni do szerokości 5,5m. Po obu stronach ulicy projektowany jest chodnik wzmocniony z możliwością parkowania dla pojazdów osobowych. Chodnik należy wykonać o nawierzchni z kostki betonowej gr. 8cm koloru czerwonego, zjazdy indywidualne z kostki betonowej gr. 8cm koloru grafit. Wjazd do drogi – ul. Słowackiego stanowi zakres zamówienia (zgodnie ze wskazaniem na planie zagospodarowania terenu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661544,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 978649,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661544,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy "TRANS- BRUK" Marek Begier
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634162631
7.3.3) Ulica: Wiosny Ludów 58
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661544,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |