Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn.
Gmina Zarszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00101469
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00101469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-01 13:52
- Lokalizacja
- Zarszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f743c930-c1dd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6871788454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00101469 z dnia 2021-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74
1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f743c930-c1dd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005001/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zarszyn w m. Pielnia, Posada Zarszyńska, Zarszyn, Długie, Bażanówka, Jaćmierz Przedmieście.a
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069015/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDG.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 632913,17 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Pielnia ul. Mikołaja Skałki- kabel ziemny YAKXS4x35 – 907 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 18 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 18 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 19 szt.
b. Budowa części oświetlenia na ul. Uroczej w Pielni
- kabel ziemny YAKXS4x35 –153 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 3 szt. (słup Nr 11, 12, 13)
- montaż wysięgników rurowych – 3 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 3 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 108253,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Posada Zarszyńska ul. Kwiatowa- kabel ziemny YAKXS4x35 –65 m
- montaż słupa pojedynczego o dł. do 10,5 m – 2 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 4 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 4 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
b. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zarszyn przy ul. Wschodniej
- kabel ziemny YAKXS4x35 –79 m
- kabel ziemny YAKYx35 –543 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 13 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 13 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 15 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
c. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zarszyn przy ul. Zamieście i Zielonej
- kabel ziemny YAKXS4x35 –185 m
- kabel ziemny YAKYx35 –1 121 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 20 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 19 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 21 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
d. Budowa oświetlenia drogi gminnej nr 1 17658R w Długiem przy ul. Spacerowej
- kabel ziemny YAKYx35 –415 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 8 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 8 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 8 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 329314,35 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bażanówka przy ulicy Ogrodowej i Spacerowejczęść napowietrzna
- kabel YAKXS- 14 m
- układanie kabli na słupie betonowym – 10 m
- montaż wysięgników rurowych – 3 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 3 szt.
część kablowa
- kabel ziemny YAKXS4x35 –1 715 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 7 m – 29 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 29 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 29 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
b. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Jaćmierz Przedmieście przy ul. Długiej
- kabel ziemny YAKYx35 –674 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 7 m – 11 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 11 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 11 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 195344,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty n/w Wykonawców:
1) ELEKTRO SPÓŁKA CYWILNA MARCIN MRÓZ, ŁUKASZ SOKOŁOWSKI, ul. Wincentego Witosa 78, 38-500 Sanok
2) Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Spółka z o.o., Hucisko Jawornickie 143, 37-220 Kańczuga;
3) F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz, Szczepana 11, 38-457 Świerzowa Polska;
4) ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A., ul. Juliusza Słowackiego 20, 35-060 Rzeszów;
5) P.U.H. “SATEL” BOGUSŁAW SALISZ, KRZYWA 164, 39-120 SĘDZISZÓW MŁP.;
6) ISAN Sp. z o.o., ul. Wincentego Witosa 23, 38-500 Sanok;
7) BIPV SYSTEM Sp. z o.o., ul. Reformacka 6, 35-026 Rzeszów
- na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP zostają odrzucone, ponieważ ich treść jest niezgodna
z warunkami zamówienia.
Wykonawcy nie załączyli wymaganych przez Zamawiającego kosztorysów ofertowych.
Zgodnie z treścią SWZ Wykonawca był zobowiązany do złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego sporządzonego metodą kalkulacji uproszczonej. W prowadzonym postępowaniu w warunkach zamówienia przyjęto sposób rozliczenia jako kosztorysowy, w związku z powyższym załączony kosztorys ofertowy stanowi integralną treść oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Wartość brutto złożonej oferty przez Wykonawcę Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego “Pormat” Janusz Woźniak , Topolowa 28, 38-460 Jedlicze wynosi 431 343,42 zł.
Zamawiający po dokonanej analizie stwierdza, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny tej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431343,42 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
) ELEKTRO SPÓŁKA CYWILNA MARCIN MRÓZ, ŁUKASZ SOKOŁOWSKI, ul. Wincentego Witosa 78, 38-500 Sanok
2) Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Spółka z o.o., Hucisko Jawornickie 143, 37-220 Kańczuga;
3) F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz, Szczepana 11, 38-457 Świerzowa Polska;
4) ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A., ul. Juliusza Słowackiego 20, 35-060 Rzeszów;
5) P.U.H. “SATEL” BOGUSŁAW SALISZ, KRZYWA 164, 39-120 SĘDZISZÓW MŁP.;
6) ISAN Sp. z o.o., ul. Wincentego Witosa 23, 38-500 Sanok;
7) BIPV SYSTEM Sp. z o.o., ul. Reformacka 6, 35-026 Rzeszów
- na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP zostają odrzucone, ponieważ ich treść jest niezgodna
z warunkami zamówienia.
Wykonawcy nie załączyli wymaganych przez Zamawiającego kosztorysów ofertowych.
Zgodnie z treścią SWZ Wykonawca był zobowiązany do złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego sporządzonego metodą kalkulacji uproszczonej. W prowadzonym postępowaniu w warunkach zamówienia przyjęto sposób rozliczenia jako kosztorysowy, w związku z powyższym załączony kosztorys ofertowy stanowi integralną treść oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
| 2021-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |