“Budowa cmentarza komunalnego w Nawojowej”
Gmina Nawojowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00101187
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00101187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-01 12:37
- Lokalizacja
- Nawojowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12990940-c51b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7343450806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00101187 z dnia 2021-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
“Budowa cmentarza komunalnego w Nawojowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nawojowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Nawojowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-335
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nawojowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nawojowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nawojowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
“Budowa cmentarza komunalnego w Nawojowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12990940-c51b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001057/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa cmentarza komunalnego w Nawojowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00073410/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRB.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Instalacje wod-kan;
2) Instalacje elektryczne
a) Instalacje elektryczne wewnętrzne
• ROZDZIELNIA, WLZ
• INSTALACJA ELEKTRYCZNA
• INSTALACJA PRZYZYWOWA
• INSTALACJA TT
• INSTALACJA ODGROMOWA
b) Instalacje elektryczne zewnętrzne
• OSWIETLENIE TERENU
• MONITORING ZEWNETRZNY
3) Roboty budowlane:
a) Budynek administracyjny;
• ROBOTY ZIEMNE I PRZYGOTOWAWCZE
• ROBOTY FUNDAMENTOWE, IZOLACYJNE
• ROBOTY MUROWE I KONSTRUKCYJNE
• ZBROJENIE KONSTRUKCJI - BUDYNEK
• WENTYLACJE-KOMINY
• KONSTRUKCJA DREWNIANA DACHU
• ROBOTY POKRYWCZE
• DOCIEPLENIE STROPÓW CZESCI STRYCHOWEJ
• PODŁOGI I POSADZKI
• ROBOTY OKŁADZINOWE, TYNKI WEWNETRZNE
• ROBOTY MALARSKIE
• STOLARKA ZEWNETRZNA
• MONTAŻ PARAPETÓW
• STOLARKA WEWNETRZNA
• SCHODY ZEWNETRZNE
• SCHODY ZEWNETRZNE, PODJAZD DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
• ROBOTY SLUSARSKIE - BARIERKI
• RUSZTOWANIA ZEWNETRZNE
• OCIEPLENIE SCIAN ZEWNETRZNYCH
b) Mała architektura
• OSŁONA MIEJSC ZBIÓRKI ODPADÓW - 2 szt.
• PUNKT UJECIA WODY - 3 szt.
• KOLUMBARIUM - 6 szt.
• OGRODZENIE TERENU
• ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY, ZIELEN
4) Przyłącza
a) Kanalizacja sanitarna
b) Kanalizacja deszczowa
c) Instalacja wody
5) Wyroby sanitarne (biały montaż)
6) Roboty drogowe
a) Roboty przygotowawcze;
b) Roboty ziemne;
c) Krawężniki, obrzeża betonowe, ściek przy krawężnikowy;
d) Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej;
e) Pobocze;
f) Roboty wykończeniowe;
g) Projekt organizacji ruchu, obsługa geodezyjna;
7) Roboty drogowe -chodniki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44411000-4 - Wyroby sanitarne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert w przedmiotowym postępowaniu, wpłynęły 3 oferty, a otwarcie ofert odbyło się w dniu 21.06.2021r. o godz. 09:30. Cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2021-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |