Budowa ronda na skrzyżowaniu dróg powiatowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 4132W ul. Niepokalanowskiej"

Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00102109
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00102109/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-02 09:20
Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5326accd-bdd1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5272185341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie rondRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty odwadniająceRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

"ALBLU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
4 656 804 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102109 z dnia 2021-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ronda na skrzyżowaniu dróg powiatowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 4132W ul. Niepokalanowskiej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014900974

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska 300

1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 48 22 722 13 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.pwz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.pwz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zdp.pwz.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ronda na skrzyżowaniu dróg powiatowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 4132W ul. Niepokalanowskiej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5326accd-bdd1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102109

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008302/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa ronda na skrzyżowaniu dróg powiatowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 4132W ul. Niepokalanowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-5/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4397720,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest budowa ronda na skrzyżowaniu dróg powiatowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 4132W ul. Niepokalanowskiej wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 4131W i kładką przez rzekę Utratę w m. Podkampinos, gm. Kampinos" w ramach Wieloletniego Programu Budowy i Przebudowy Obiektów Inżynierskich Zlokalizowanych w Pasach Drogowych Dróg Powiatowych Etap 2:
1) Roboty przygotowawcze: roboty pomiarowe, frezowanie nawierzchni, ścinanie drzew, karczowanie pni, roboty rozbiórkowe, utylizacja materiałów z rozbiórki, demontaż znaków drogowych, wykonanie ogrodzeń tymczasowych.
2) Roboty ziemne
3) Podbudowy: profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, warstwa z kruszywa stabilizowanego cementem Rm = 2,5MPa gr. 20 cm, 15cm i 10cm, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm, 15cm i 10cm, warstwa odsączająca z pospółki żwirowej gr 10cm i 15cm, podsypka cementowo – piaskowa Rm>14MPa gr. 10cm, podbudowa z betonu C20/25 gr.20cm.
4) Nawierzchnie: podbudowy z mieszanek mineralno-asfaltowych AC22P gr.8cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 50/70 gr. 4cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W PMB 25/55-60 gr. 6cm oraz warstwa wiążąca/wyrównawcza z betonu asfaltowego AC16W PMB 25/55-60 gr. 3-5cm, warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S PMB 45/80-55 gr 5cm, siatka z włókna szklanego do zbrojenia nawierzchni drogowych o wytrzymałości 120/120kN/m, nawierzchnia z kostki betonowej gr 6cm, nawierzchnia z kostki betonowej gr 8cm, nawierzchnia z żółtych betonowych płyt chodnikowych z wypustkami, warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S o gr. 4cm, nawierzchnia z kostki kamiennej granitowej nieregularnej 15/17, nawierzchnia pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr 10cm
5) Organizacja ruchu: wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie
z projektem stałej organizacji ruchu.
6) Elementy ulic: wykonanie ław z betonu C12/15 pod krawężniki, oporniki i obrzeża, ustawienie krawężników betonowych wystających i wtopionych 15x30 cm, krawężników najazdowych 15x22 cm, krawężników kamiennych 15x30 cm, ustawienie oporników betonowych na ławie z betonu C12/15 wtopionych 12x25 cm, ustawienie krawężników kamiennych na ławie z betonu C12/15 wtopionych i wystających 15x30 cm, ustawienie obrzeży betonowych 8x30 cm.
7) Wykonanie rowów drogowych oraz wylotów W-1 i W-2: roboty ziemne, przepusty, kanały rurowe, ścianki czołowe, profilowanie skarp, obsianie skarp, ścieki skarpowe, umocnienie rowów płytami betonowymi ażurowymi 40x60x8, umocnienie ścian wykopów, odwodnienie wykopów, umocnienie brukiem kamiennym gr. 10cm układanym na betonie C20/25 gr 10cm, studnie o śr. 600mm i 1200mm, kanały z rur o śr 315mm, próba szczelności.
8) Roboty pozostałe: ręczne plantowanie powierzchni, humusowanie terenu
z obsianiem trawą, przeniesienie lub regulacja istniejących punktów osnowy geodezyjnej, dostosowanie wysokościowe hydrantów, zaworów wodociągowych i gazowych, wyznaczenie i stabilizacja świadka punktów granicznych pasa drogowego, inwentaryzacja powykonawcza.
9) Usunięcie kolizji energetycznych, teletechnicznych, wodociągowych, sanitarnych.
10) Wykonanie oświetlenia, doświetlenia przejść dla pieszych, znaków aktywnych
11) Wykonanie odcinków kanalizacji deszczowej wraz z odwodnieniem wykopów i inspekcją kamerą wizyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233128-2 - Roboty budowlane w zakresie rond

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465804,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5848747,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4656804,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Alblu Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591741831

7.3.3) Ulica: Stanisława Witkiewicza 14/103

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-305

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część robót z branży drogowej.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4656804,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane