Remont i adaptacja pomieszczeń 115, 116 i 117 oraz miejsc sąsiadujących w budynku A4 Politechniki Łódzkiej dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ.

Politechnika Łódzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00102179
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00102179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-02 09:40
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc0eaba4-bc74-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRóżne meble i wyposażenieRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaTynkowanieInstalowanie drzwiPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK LESKIŁódź, PL · lot 0
219 893,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102179 z dnia 2021-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i adaptacja pomieszczeń 115, 116 i 117 oraz miejsc sąsiadujących w budynku A4 Politechniki Łódzkiej dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Łódzka

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wólczańska 171/173

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-924

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.kasprzak@p.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.binoz.p.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://plodz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i adaptacja pomieszczeń 115, 116 i 117 oraz miejsc sąsiadujących w budynku A4 Politechniki Łódzkiej dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNoŻ PŁ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc0eaba4-bc74-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001997/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064535/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W-5 ZP/9/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Remont i adaptacja pomieszczeń 115, 116 i 117 oraz miejsc sąsiadujących w budynku A4 Politechniki Łódzkiej przy
ul. Wólczańskiej 171/173 na potrzeby laboratorium i pokoju cichej pracy doktorantów dla Instytutu Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału BiNOŻ PŁ, obejmujący:
a. Remont ścian, sufitów, podłóg, wymianę drzwi.
b. Wykonanie instalacji wod.-kan., wymianę grzejników.
c. Wykonanie instalacji gazowej.
d. Montaż wentylatora.
e. Adaptację instalacji elektrycznej – w tym wymianę oświetlenia.
f. Adaptację instalacji logicznej.
g. Adaptację instalacji kontroli dostępu – w tym montaż zwalnianego kodem elektrozaczepu przy zamku.
h. Remont instalacji przeciwpożarowej.
i. Wykonanie mebli na wymiar oraz dostawę elementów wyposażenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, kosztorys nakładczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR), stanowiące Załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219893,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267569,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219893,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAMAC Jacek Leski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7280017228

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-337

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219893,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2021-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane