Remont chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00102422
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00102422/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 10:57
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe4e00a6-cd04-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9251794858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102422 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971218187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 100 B
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 684585330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@pzd-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.pzd-nowasol.pl/zamowienia-powyzej-130-tys/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe4e00a6-cd04-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102422
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082185/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3411/05/2021/PZD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178935,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie obejmować będzie swym zakresem wykonanie remontu chodników zlokalizowanych w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego. Zakres i ilość prac każdorazowo określa Zamawiają. Elementy robót do wykonania wyszczególnione są w Formularzu kosztorysu ofertowego Roboty będą polegać w szczególności na następujących działaniach:
a) wykonanie robót rozbiórkowych:
- cięcie oraz rozbiórka nawierzchni betonowej, podbudowy
- ręczne nawierzchni z kostki betonowej, chodników, krawężników, obrzeży i ław betonowych
b) wykonanie robót ziemnych:
- wykonanie koryta
c) wykonanie warstw podbudowy:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża,
- warstwa odcinająca z piasku gr. 10 cm
- podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie grubości 10 cm pod zjazdy
d) wykonanie nawierzchni i ich elementów:
- nawierzchni z kostki betonowej typu „HOLAND” szarej grubości 8 cm, klasa 50, gat. I, wibroprasowana na podsypce cementowo-piaskowej grubości 3 cm,
- wbudowanie krawężników betonowych 15 x 30 na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 15),
- wbudowanie krawężników betonowych 15 x 22 na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 15),
- wbudowanie obrzeży chodnikowych 8 x 30 oraz 6 x 20 na podsypce piaskowej gr. 5 cm
- ułożenie ścieku z kostki betonowej szarej (10x20cm) gr. 8cm szerokości 20cm na ławie betonowej z betonu B15,
- przełożenie istniejącej nawierzchni zjazdów kostki betonowej na podbudowie tłuczniowej,
- przełożenie istniejącej nawierzchni chodników z kostki betonowej na podsypce piaskowej,
- przełożenie istniejącej nawierzchni z kostki kamiennej na podbudowie tłuczniowej i podsypce cementowej grubości 3 cm,
- montaż krawężników kamiennych z kamienie łupanego na podsypce cementowo-piaskowej z wykonaniem ław betonowych z oporem betony B15 - materiał zamawiającego,
- ułożenie nawierzchni chodników i zjazdów z kostki betonowej grubości 8 cm i 6 cm na podsypce piaskowej o grubości 3 cm z wypełnieniem spoin piaskiem (wibroprasowana) – materiał zamawiającego z rozbiórki,
- ułożenie nawierzchni kostki kamiennej granitowej, szarej układanej rzędowo o wysokości 18/20 cm, na podsypce cementowo-piaskowej, kostka z rozbiórki, materiał zamawiającego,
- ułożenie cieku z elementów betonowych (korytka ściekowe) przy krawędzi jezdni 25/30/10 na ławie betowej z oporem z betonu C16/20 (B20)
e) wykonanie regulacji elementów urządzeń podziemnych,
f) wykonanie liniowego progu zwalniającego U16c z przejściem dla pieszych o wymiarach ([1+4+1] x 6) o ograniczonej prędkości przejazdu 25-30 km/h z kostki betonowej ograniczonej krawężnikiem najazdowym (15x22x 100 cm) z czterech stron na ławie z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 10),
g) montaż studzienki betonowej, wpustów ulicznych z betonu B45 o średnicy 500 mm z osadnikiem zwieńczonym rusztem żeliwnym D400 o wymiarach 550 x 300mm na zawiasie, z wiaderkiem – osadnikiem zanieczyszczeń oraz kanałów z rur PCV. Rurociągi PCV o średnicy zewnętrznej 200 mm, łączone na wcisk kl. SN lite.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Została złożona 1 oferta, o wartość 327 130,80 zł brutto. Cena oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 220 090,05 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.Uzasadnienie prawne: zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327130,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327130,80
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |