BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA
GMINA NOWA KARCZMA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00102896
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00102896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 13:19
- Lokalizacja
- Nowa Karczma, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4e4fbf5-bedc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5911650484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102896 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA KARCZMA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościerska 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Karczma
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-404
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 586877127
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowakarczma.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowakarczma.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowa_karczma1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4e4fbf5-bedc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001314/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi w Nowym Barkoczynie - ul. Działkowa i Spokojna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083357/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.1.2021.RJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 840120,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg, chodników, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego i oświetlenia wraz z przebudową urządzeń infrastruktury podziemnej w miejscowości Nowy Barkoczyn w zakresie obejmującym:
1.1. korytowanie i wykonanie podbudowy pod jezdnię i chodniki;
1.2. budowa drogi o powierzchni ok. 800 m2 z nawierzchnią asfaltową (podbudowa z betonu asfaltowego AC16W o grubości 6,5 cm, warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S o grubości 4 cm) wraz z krawężnikami;
1.3. budowa drogi o powierzchni ok. 1500 m2 z kostki betonowej typu TT o grubości 8 cm w kolorze szarym wraz z krawężnikami;
1.4. budowa zjazdów o powierzchni ok. 300 m2 z kostki betonowej prostokątnej o grubości 8 cm w kolorze grafitowym;
1.5. budowa chodników o powierzchni ok. 550 m2 z kostki betonowej prostokątnej o grubości 6 cm i nawierzchni płukanej w kolorze czerwonym wraz z obrzeżami;
1.6. budowa kanału technologicznego o długości ok. 450 m
1.7. budowa oświetlenia ulicznego obejmującego 7 słupów i opraw LED wraz z siecią zasilającą;
1.8. budowa grawitacyjnej sieci kanalizacji deszczowej o długości ok. 400 m. wraz z studniami i wpustami (wszystkie wpusty uliczne z betonu klasy min. C35/45 o średnicy wew. 500 mm z osadnikami 1,0 m, betonowymi pierścieniami odciążającymi i koszami osadnikowymi. Poszczególne elementy łączone na uszczelkę gumową. Dopuszcza się studzienki wpustowe w wykonaniu monolitycznym. Kraty wpustowe klasy C250 KN z zawiasem i zamkiem wg PN-EN124:2000);
1.9. Roboty towarzyszące.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna obejmująca:
2.1. Projekt budowlano-wykonawczy;
2.2. Plan zagospodarowania terenu – zakres etapu II;
2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót;
2.4. Przedmiar robót;
2.5. Materiały do zgłoszenia budowy kanału technologicznego;
2.6. Przedmiar robót – budowa kanału technologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Zamawiający przed otwarciem ofert stosownie do art. 222 ust 4 ustawy Prawo zamówień publicznych podał, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 981 057 zł. Spośród złożonych ofert w postępowaniu oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 1 436 864,48 zł.
Oferta z najniższą ceną, przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie aktualnych możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |