„Adaptacja i przebudowa istniejącego budynku dla potrzeb zielonej szkoły z zapleczem noclegowym w Wólnem” oraz „Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem”
Gmina Waganiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00102640
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00102640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 12:02
- Lokalizacja
- Waganiec, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e302720d-ca98-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8911553245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102640 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja i przebudowa istniejącego budynku dla potrzeb zielonej szkoły z zapleczem noclegowym w Wólnem” oraz „Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Waganiec
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Dworcowa 11 87-731 Waganiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa
1.5.2.) Miejscowość: Waganiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-731
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 283 00 44
1.5.8.) Numer faksu: 54 283 0640
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.waganiec@wlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.waganiec.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://waganiec.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Adaptacja i przebudowa istniejącego budynku dla potrzeb zielonej szkoły z zapleczem noclegowym w Wólnem” oraz „Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e302720d-ca98-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003843/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja i przebudowa istniejącego budynku dla potrzeb zielonej szkoły z zapleczem noclegowym w Wólnem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem” nazwa projektu w Rozdziale VI SWZ2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080472/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 412907,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest realizacja niżej wymienionych zadań pn.
1) „Adaptacja i przebudowa istniejącego budynku dla potrzeb zielonej szkoły z zapleczem noclegowym w Wólnem”,
2) „Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem”.
„Adaptacja powierzchni użytkowej na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Wólnem” realizowana jest w ramach projektu „Dzienny Dom Pobytu Wólne” – zamówienie współfinansowane jest w ramach Osi Priorytetowej 9 Solidarne społeczeństwo, Działania 9.3 Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałania 9.3.2 Rozwój usług społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający informuje, że załączony Projekt budowlany obejmuje szerszy zakres robót budowlanych, w związku z tym Wykonawca biorący udział w postępowaniu winien zwrócić szczególną uwagę na zakres prac wskazany w Przedmiarach robót oraz w dokumentacji zamiennej.
Szczegółowe informacje w Rozdziale VI SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tzn. do dnia 1 lipca 2021 r. do godziny 9:30 nie złożono żadnej oferty, co skutkuje koniecznością unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |