Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży”
Powiat Brzeski - Starostwo Powiatowe w Brzesku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088244
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-19 19:00
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8691652725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
43 przyznane
FOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
6720 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
6800 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
4220 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3930 PLNJADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
5384 PLNROMAN RACHWAŁRzezawa, PL
18 924 PLNBARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
5300 PLN"KOMPUGRAF" SALON GRAFIKI KOMPUTEROWEJ KRZYSZTOF ORLOF WSPÓLNIK SPOŁKI CYWILNEJKraków, PL
4460 PLN"KOMPUGRAF" SALON GRAFIKI KOMPUTEROWEJ KRZYSZTOF ORLOF WSPÓLNIK SPOŁKI CYWILNEJKraków, PL
4460 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3850 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3920 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3180 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3780 PLNMARIOLA WIŚNIEWSKAGrudziądz, PL
5800 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
3900 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
3000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
8500 PLNPROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4800 PLNPROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4800 PLNMariola Wiśniewska "Info-Biz" Profesjonalna EdukacjaGrudziądz, PL
2800 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
4580 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
7820 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
7000 PLNAkademia Trnasportu Drogowego A. OlechNowy Sącz, PL
12 000 PLNAkademia Trnasportu Drogowego A. OlechNowy Sącz, PL
12 000 PLNROMAN RACHWAŁRzezawa, PL
23 655 PLNROMAN RACHWAŁRzezawa, PL
23 655 PLNBARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
5250 PLNPROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4800 PLNJUSTYNA ZDANOWSKAŁódź, PL
8160 PLNJUSTYNA ZDANOWSKAŁódź, PL
8160 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
7220 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
6820 PLNROMAN RACHWAŁRzezawa, PL
23 655 PLNROMAN RACHWAŁRzezawa, PL
23 655 PLNAkademia Trnasportu Drogowego A. OlechNowy Sącz, PL
14 400 PLNAkademia Trnasportu Drogowego A. OlechNowy Sącz, PL
14 400 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3120 PLNPROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4000 PLNJAROSŁAW GARGULANowy Sącz, PL
22 189,2 PLNBARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
7950 PLNJADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
5999 PLNMariola Wisniewska "Info-Biz" Profesjonalna EdukacjaGrudziądz, PL
2800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.