Budowa odcinka drogi gminnej nr 310346W pomiędzy m. Rusiec a m. Parole, gmina Nadarzyn
Gmina Nadarzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00102846
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00102846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 13:05
- Lokalizacja
- Nadarzyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af0dcd1d-c20e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5342254841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00102846 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka drogi gminnej nr 310346W pomiędzy m. Rusiec a m. Parole, gmina Nadarzyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nadarzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mszczonowska 24
1.5.2.) Miejscowość: Nadarzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-830
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nadarzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nadarzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nadarzyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinka drogi gminnej nr 310346W pomiędzy m. Rusiec a m. Parole, gmina Nadarzyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af0dcd1d-c20e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004069/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa odcinka drogi gminnej nr 310346W pomiędzy m. Rusiec a m. Parole, gmina Nadarzyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069778/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka drogi gminnej nr 310346W pomiędzy m. Rusiec
a m. Parole, gmina Nadarzyn. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich robót zgodnie z załączonym przedmiarem robót (zawartym w załączniku do SWZ),
w szczególności:
1) adaptacja dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem stosownego zgłoszenia robót lub pozwolenia na budowę;
2) wykonanie podbudowy na odcinku ok. 1520 mb, zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową
3) wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego na odcinku ok. 1520 mb, zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową;
4) wykonanie obsługi geodezyjnej w trakcie budowy i inwentaryzacji powykonawczej w 2 egzemplarzach;
5) opracowanie dokumentacji powykonawczej dla zrealizowanego zakresu robót;
6) zapewnienie we własnym zakresie zaplecza budowy z doprowadzeniem na swój koszt wody i oświetlenia oraz ponoszenie kosztów poboru wody i energii elektrycznej;
7) sporządzenie wraz z zatwierdzeniem projektu czasowej organizacji ruchu na czas budowy;
8) tymczasowe oznakowanie dróg i ulic na czas robót zgodnie z wykonanym i zatwierdzonym projektem organizacji ruchu na czas budowy;
9) wszystkie inne roboty określone w dokumentacji, normach branżowych, oraz wynikające z przeprowadzonych własnych oględzin i inwentaryzacji w terenie;
10) karty materiałowe przedkładane do akceptacji inspektora nadzoru przed wbudowaniem;
11) atesty wbudowanych materiałów - załączniki do protokołów odbioru robót;
12) odbudowy nawierzchni drogowej oraz poboczy i terenów przylegających zniszczonych przez sprzęt w trakcie wykonywanych robót budowlanych i uzyskanie protokołów odbioru dróg po ich odtworzeniu od zarządzającego daną drogą lub terenem;
13) ubezpieczenie placu budowy.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją stanowiącą opis przedmiotu zamówienia, w tym:
1) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
2) mapa poglądowa;
3) część graficzna PZT pierwotnej dokumentacji projektowej;
4) przedmiar robót.
3. Na wykonane roboty Wykonawca udzieli co najmniej 36-miesięcznej gwarancji i rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena jedynej złożonej w przedmiotowym postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinasowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 680705,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680705,17 PLN
| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |