Wymiana bram skrzydłowych, stalowych na nowe w budynkach B1.1 oraz F3 należących do MARR S.A. zlokalizowanych na terenie nieruchomości Business Park Nad Drwiną w Krakowie

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00103003
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00103003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-02 13:50
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c50298c-cf4f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6760058847
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie bramBramy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103003 z dnia 2021-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana bram skrzydłowych, stalowych na nowe w budynkach B1.1 oraz F3 należących do MARR S.A. zlokalizowanych na terenie nieruchomości Business Park Nad Drwiną w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350239017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kordylewskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.marr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marr.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rozwój regionalny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana bram skrzydłowych, stalowych na nowe w budynkach B1.1 oraz F3 należących do MARR S.A. zlokalizowanych na terenie nieruchomości Business Park Nad Drwiną w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c50298c-cf4f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086294/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/08/21/DIZN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotowe zadania między innymi obejmują:
1) Demontaż istniejących 4 szt. bram zewnętrznych stalowych.
2) Przygotowanie otworów pod montaż bram.
3) Dostarczenie i zamontowanie 4 szt. bram.
4) Obróbka zamontowanych bram:
a) wewnętrzna – uzupełnienie ubytków, zatarcie na gładko,
b) zewnętrzna – uzupełnienie ubytków materiałami przeznaczonymi do stosowania na zewnątrz, zasilikonowanie połączeń ościeży z ościeżnicami oraz pomalowanie tynków zewnętrznych ościeży bram farbą silikonową pod kolor istniejącej elewacji,
5) wywóz i utylizację odpadów.
2. Wykonawca udziela co najmniej 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi na bramy i montaż.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421148-3 - Instalowanie bram

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44221300-8 - Bramy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane