Remont drogi gminnej Zabobrze (działki nr 81/6, 82/1, 85/2, 152
GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00103009
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00103009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 13:51
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7e77cdf-cdbe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6121636326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103009 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Zabobrze (działki nr 81/6, 82/1, 85/2, 152
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821405
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.boleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=1111411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Zabobrze (działki nr 81/6, 82/1, 85/2, 1522.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7e77cdf-cdbe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083886/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI-II.271.28.2021.DW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. W ramach przedmiotu zamówienia będą wykonywane roboty, a w szczególności:
1. rozbiórka istniejącej nawierzchni tłuczniowej,
2. wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami i wpustami ulicznymi,
3. wykonanie sieci elektrycznej oświetlenia ulicznego,
4. korytowanie pod jezdnię, zjazdy, chodnik i pobocza,
5. wykonanie stabilizacji dowożonej pod jezdnię, zjazdy, pobocze i chodnik,
6. wykonanie obramowania jezdni z krawężników betonowych 15x30cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15,
7. wykonanie obramowania jezdni w obrębie zjazdów i pobocza utwardzonego z krawężników betonowych najazdowych 15x22cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15,
8. wykonanie obramowania chodnika z obrzeży betonowych 8x25cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15,
9. wykonanie ścieku przykrawężnikowego z elementów prefabrykowanych betowych.
10. wykonanie podbudowy pod jezdnią, zjazdami, poboczem utw. i chodnikiem,
11. wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego poboczem utwardzonym i części zjazdów,
12. wykonanie części nawierzchni zjazdów indywidualnych, chodnika, dojść do posesji z kostki betonowej,
13. wykonanie pozostałych poboczy tłuczniowych,
14. usunięcie kolizji Orange Polska oraz budowa kanału technologicznego,
15. uporządkowanie terenu prowadzonych robót,
16. wszelkie czynności wynikające z decyzji pozwolenia na budowę oraz uzgodnień wynikających z protokołów z narad koordynacyjnych Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej w Bolesławcu i jednostek zarządzających sieciami, w tym zapewnienie nadzoru nad prowadzonymi robotami ze strony zarządzających sieciami, w tym Orange Polska,
17. opracowanie i uzyskanie zatwierdzenia projektu organizacji ruchu na czas trwania robót,
18. wykonanie wycinki i utylizacji drzew kolidujących z inwestycją,
19. wykonanie systemu inteligentnego zarządzania oświetleniem – szczegóły określone w uzupełnieniu dokumentacji technicznej – opis przedmiotu zamówienia;
20. wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej – 3 egz.,
21. wykonanie dokumentacji powykonawczej - 3 egz.,
22. w uzgodnieniu z zamawiającym, przed przystąpieniem do realizacji przedmiotu umowy, umieszczenie na tablicy informacyjnej na początku i końcu drogi o treści: „Tu wykonywany jest remont drogi gminnej Zabobrze. Wartość inwestycji to …. Inwestycja realizowana ze środków własnych Miasta Bolesławiec”. Wymiary tablicy jak i wygląd poda zamawiający
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ – Dokumentacja.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44322100-4 - Kanały kablowe
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożono jedną ofertę. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |