Przebudowa mająca na celu dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu inst. ppoż. do aktualnych wymagań - ETAP II
Sąd Okręgowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00103163
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00103163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-02 14:36
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4b7611c-c77e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5732348314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103163 z dnia 2021-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mająca na celu dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu inst. ppoż. do aktualnych wymagań - ETAP II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571576
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343684430
1.5.8.) Numer faksu: 343684440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@czestochowa.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mająca na celu dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu inst. ppoż. do aktualnych wymagań - ETAP II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4b7611c-c77e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017187/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane związane z dostosowaniem do przepisów ppoż, budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu przy ul. Sądowej 3 - ETAP II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074529/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR-260-01.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 341463,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są roboty budowlane, dotyczące wykonania przebudowy mającej na celu dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegającej na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowych do aktualnych wymagań – ETAP II.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji określają:
a) dokumentacja projektowa, będąca załącznikiem nr 1 do SWZ.
Na dokumentację projektową składają się nw. elementy:
a. Projekt budowlany
b. Projekt wykonawczy
c. Przedmiary
d. STWOiR
e. Wykaz i opis zakresu robót budowanych zrealizowanych w Etapie I, w roku 2020, ze wskazaniem pozycji przedmiarowych z dokumentacji;
UWAGA!!!
Dokumentacja nie uwzględnia podziału robót budowlanych na ETAPY.
Przedmiary znajdujące się w treści załącznika nr 1. (dokumentacja) pełnią jedynie funkcje pomocnicze i nie posiadają charakteru dokumentacji projektowej.
b) Załącznik nr 1.1. zawierający zakres robót nie ujętych w dokumentacji a objętych ramami przedmiotu zamówienia.
c) ust. 5 Rozdziału III. SWZ;
d) wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której wartość jest o 90% wyższa niż wysokość kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.Zamawiający nie posiada środków finansowych, które pozwalałyby zwiększyć tę kwotę do wysokości wartości oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 797040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797040,00 PLN
| 2021-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |