99999 Modernizacja wyposażenia serwerowni spółki Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o.

Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00455159
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00455159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-13 07:31
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a18502c4-5c26-4b48-83f8-b8fdd9013a99
Identyfikator
8971731383
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerwerySerwery komputeroweNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia komputerowegoUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

ADVANCED BUSINESS SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
489 171 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455159 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
99999 Modernizacja wyposażenia serwerowni spółki Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wroclawskie_inwestycje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

99999 Modernizacja wyposażenia serwerowni spółki Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a18502c4-5c26-4b48-83f8-b8fdd9013a99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/30/TP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia serwerowni wraz z licencjami
na oprogramowanie i pakietem szkoleń dotyczących dostarczanego oprogramowania i urządzeń, a w szczególności:
1) dostarczenie elementów rozbudowy serwerów w ilości i o parametrach zgodnych z wymaganiami technicznymi i jakościowymi określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
2) dostarczenie urządzenia typu pamięć masowa w ilości i o parametrach zgodnych z wymaganiami technicznymi
i jakościowymi określonymi w OPZ,
3) dostarczenia oprogramowania w ilości licencji określonych w OPZ,
4) dostarczenia/wykonania szkoleń określonych w OPZ.
2. W ramach niniejszej dostawy Wykonawca zobowiązany jest do:
1) modernizacji posiadanych przez Zamawiającego serwerów, wdrożenia nowej pamięci masowej wraz z migracją danych z obecnie eksploatowanego urządzenia i uruchomienia środowiska w niezmienionym zakresie funkcji.
2) rozszerzenia zakresu funkcjonalnego obecnie eksploatowanego oprogramowania backupu Veeam, jego instalacji i wdrożenia produkcyjnego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48822000-6 - Serwery komputerowe

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489171,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842954,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489171,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AB Systems sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792772588

7.3.3) Ulica: ul. Galicyjska 1,

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-586

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489171,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy