Wykonanie i konserwacja oznakowania pionowego na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego.
Powiat Pruszkowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00103554
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00103554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-05 09:14
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90660496-bd45-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5342405501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103554 z dnia 2021-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie i konserwacja oznakowania pionowego na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drzymały 30
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227381470
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pruszkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i konserwacja oznakowania pionowego na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90660496-bd45-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002190/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie i konserwacja oznakowania pionowego na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064656/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej pn. „Wykonanie i konserwacja oznakowania pionowego na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego”.
Zakres prac obejmować będzie:
1. Oznakowanie pionowe remont, wymiana, uzupełnienie:
a) przymocowanie tablic znaków drogowych;
b) słupki do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 60 mm;
c) wymiana obejmy mocującej tarczę znaku;
d) zdejmowanie tablic znaków drogowych;
e) przymocowanie tablic znaków z odzysku;
f) rozebranie słupków do znaków;
g) słupki do znaków z odzysku;
h) sztyca gięta do znaków drogowych;
i) bariery ochronne typ olsztyński;
j) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu;
k) przymocowanie znaków U-18a - Lustra;
l) przymocowanie znaków U9;
m) bariery ochronne stalowe;
n) bariery mostowe;
o) słupki ochronne typu 12c i 12b;
p) montaż słupków ozdobnych;
q) montaż znaku U3a (600x600) i U3b (600x600) - tablica kierunkowa zasilana solarnie;
r) montaż aktywnych punktowych elementów odblaskowych;
s) montaż znaków aktywnych D-6;
t) bariery linowe, prętowe;
u) barieroporęcze;
v) progi zwalniające wyspowe;
w) budowa wyniesionego skrzyżowania;
x) budowa wyniesionego przejścia dla pieszych;
y) krawężnik betonowy wystający, ława pod krawężniki;
z) separator parkingowy.
2. Oznakowanie pionowe konserwacja i utrzymanie.
Wykonawca udzieli 5 letniej gwarancji na ustawione znaki drogowe, 5 letniej gwarancji na ustawione słupki do znaków drogowych oraz 2 letniej gwarancji na ustawione aktywne znaki drogowe.
Każdorazowe rozpoczęcie realizacji zadania następować będzie w ciągu maksymalnie 72 godzin (minimalny czas przystąpienia do prac wynosi 4 godziny) od zlecenia przez Zamawiającego, a czas jego realizacji wynosi do 7 dni.
Przez przystąpienie do prac rozumie się faktyczne wejście w teren i rozpoczęcie prac.
Szczegółowy zakres robót budowlanych określa Specyfikacja Techniczna stanowiąca załącznik A do SWZ, obmiar stanowiący załącznik nr B oraz projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr C.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 557017,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 636623,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 557017,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PZM Wimet Zbigniew Wiśniewski Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5320000286
7.3.3) Ulica: Krucza 2
7.3.4) Miejscowość: Józefów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-420
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 557017,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-05-30| 2021-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |