Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+ .
Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104768
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00104768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 08:25
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c016a10-b951-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104768 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+ .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 33
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32/6181651
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jaworzno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http:www.bip.jaworzno.pl/m,19327,zamowienia-powyzej-130-000-zlotych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+ .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c016a10-b951-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001898/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie prototypu P2 w Jaworznie - badawczo-wdrożeniowego systemu mokradłowego w technologii Wetland+, w ramach międzynarodowego projektu o akronimie LIFEPOPWAT
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Unii Europejskiej z Programu LIFE i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063866/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.1.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 487609,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+” wykorzystującej mechanizm biodegradacji związków HCH. Zadanie realizowane w ramach projektu o akronimie LIFEPOPWAT („Innovative technology based on constructed wetlands for treatment of pesticide contaminated waters” / „Innowacyjna technologia oparta na zbudowanych mokradłach przeznaczonych do uzdatniania wody zanieczyszczonej pestycydami”), dofinansowanego jest ze środków Unii Europejskiej z programu LIFE oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2. Zakres prac obejmuje:
◦ Usunięcie 76 drzew (zgodnie z załącznikiem nr 1 - Wykaz drzew do usunięcia);
◦ Tymczasowe ogrodzenie terenu na czas budowy;
◦ Wykonanie drogi dojazdowej na czas trwania projektu lifepopwat;
◦ Wykonanie placyku utwardzonego 6x7m;
◦ Wykonanie dwóch studni;
◦ Montaż zbiornika wyrównawczego;
◦ Ustawienie 8 szt kontenerów (otwarte 5500x2300x1200);
◦ Zabezpieczenie kontenerów od góry siatką stalową na ramie;
◦ Montaż rur przelewowych pomiędzy kontenerami;
◦ Wykonanie szczelnego zbiornika wyłożonego folią - w terenie;
◦ Wykonanie zbiornika przeznaczonego na mokradło;
◦ Wykonanie przyłączenia prądu;
◦ Ułożenie kabli z prądem w wykopie;
◦ Umieszczenie pomp w studni;
◦ Wykonanie instalacji doprowadzającej wodę ze studni do kontenerów – w wykopie;
◦ Obudowa drewniana zamontowanych elementów;
◦ Wypełnienie kontenerów (torf, wióry drzewne, piasek, żwir, wióry żelazne);
◦ Posadzenie roślinności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 3) Pzp, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty – ceny ofert tj. oferta 1- 1 497 345,20 zł ; oferta 2 - 1 592 850,00 zł – znacząco przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zabezpieczył na realizację zamówienia (773 450,02 zł brutto).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1497345,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1592850,00 PLN
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |