POJEDYNCZE POWIERZCHNIOWE UTRWALENIE NAWIERZCHNI DROGI POWIATOWEJ WRAZ Z OBUSTRONNYM OCZYSZCZENIEM KRAWĘDZI JEZDNI
POWIAT ŚREDZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00103466
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00103466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-05 08:06
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bc50691-bee1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9131529763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
S-PROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
115 703,64 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103466 z dnia 2021-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
POJEDYNCZE POWIERZCHNIOWE UTRWALENIE NAWIERZCHNI DROGI POWIATOWEJ WRAZ Z OBUSTRONNYM OCZYSZCZENIEM KRAWĘDZI JEZDNI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŚREDZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934762
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrocławska 2
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713968919
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-sredzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sredzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sredzki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
POJEDYNCZE POWIERZCHNIOWE UTRWALENIE NAWIERZCHNI DROGI POWIATOWEJ WRAZ Z OBUSTRONNYM OCZYSZCZENIEM KRAWĘDZI JEZDNI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bc50691-bee1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066792/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPO.272.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 97437,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje pojedyncze powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogi powiatowej wraz obustronnym oczyszczeniem krawędzi jezdni na odcinku drogi powiatowej nr 2084D od Paździorna do Godkowa – pow. 17 269,20 m2.
Zadanie wykonywanie jest w ramach „Poprawy bezpieczeństwa dróg powiatowych”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115703,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201876,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115703,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S-PROBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321005262
7.3.3) Ulica: Rzeźnicza
7.3.4) Miejscowość: Stargard
7.3.5) Kod pocztowy: 73-110
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115703,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-31| 2021-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |