Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów

GMINA ZAGÓRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00103648
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00103648/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-05 10:04
Lokalizacja
Zagórów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-381264d0-b3c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6671688676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL PARUSDrzewce, PL · lot 0
3 194 917,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103648 z dnia 2021-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Zagórów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632748810

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-381264d0-b3c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103648

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004128/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00053602/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2597494,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest projekt budowlany pn. „Budowa Punktu Selektywnej
Zbiórki Odpadów Komunalnych na działce nr 873 w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa
sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów”. W ramach zadania przewiduje się
budowę budynku socjalno – technicznego; wiaty na odpady niebezpieczne, wiaty na odpady
inne niż niebezpieczne; wiaty na kontenery otwarte, wiaty na sprzęt wraz z niezbędną
infrastrukturą towarzyszącą oraz przebudowę sieci wodociągowej.W ramach powyższego
opracowania zaprojektowano obiekty niezbędne z obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów
Komunalnych wraz z nawierzchnią utwardzoną i jej odwodnieniem oraz oświetleniem i
monitoringiem terenu PSZOK. Teren pod PSZOK (działka nr 873) zostanie ogrodzony.Ponadto
na terenie PSZOK projektuje się ścieżkę edukacyjną prowadzącą do tablic edukacyjnych.
Projektowana budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zapewni realizację
ustawowego obowiązku stworzenia systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Odpady
komunalne będą zbierane od mieszkańców w sposób selektywny. W ramach niniejszego
projektu przewiduje się zakup pojemników o poj. 120L i 240L oraz kontenerów o poj. 7m3 i
10m3.Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane będzie w miejscowości Zagórów i Oleśnica,
gm. Zagórów na działce o nr 712/2 obręb 0001 Zagórów, jed. ewid. 302308_4 Miasto Zagórów
oraz na działkach nr 872, 873, 857/2 obręb 0023 Oleśnica, jed. ewid. 302308_5 Zagórów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3194917,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3273603,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3194917,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budownictwa Ogólnego "INS-BUD" Kamil Parus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6671656570

7.3.4) Miejscowość: Drzewce 66

7.3.5) Kod pocztowy: 62-410

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3194917,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2021-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane