Opracowanie dokumentacji projektowych z podziałem na zadania.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104247
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-05 13:40
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7921805529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
8 przyznanych
MATEUSZ HOŁUBRzeszów, PL
61 500 PLNMATEUSZ HOŁUBRzeszów, PL
29 450 PLNMATEUSZ HOŁUBRzeszów, PL
29 450 PLNŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 000 PLNŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 000 PLNŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 000 PLNMATEUSZ HOŁUBRzeszów, PL
71 489 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG GEODEZYJNO-PROJEKTOWYCH "GEOMIAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
48 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.