Dowóz dzieci do szkół podstawowych i odwóz na terenie gm. Debrzno w roku szkolnym 2024-2025 realiz. w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcz. oraz dowóz dzieci niepełnosprawnych
Gmina Debrzno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455171
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455171/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-13 07:39
- Lokalizacja
- Debrzno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75147181-2949-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 8431530511
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
DARIUSZ KOBRYŃDEBRZNO, PL · lot 0
432 160 PLNDARIUSZ KOBRYŃDEBRZNO, PL · lot 1
135 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455171 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół podstawowych i odwóz na terenie gm. Debrzno w roku szkolnym 2024-2025 realiz. w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcz. oraz dowóz dzieci niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Debrzno
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Romualda Traugutta 2
1.5.2.) Miejscowość: Debrzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-310
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 598335351
1.5.8.) Numer faksu: 598335366
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@debrzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.debrzno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/debrzno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci do szkół podstawowych i odwóz na terenie gm. Debrzno w roku szkolnym 2024-2025 realiz. w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcz. oraz dowóz dzieci niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75147181-2949-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455171
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019055/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz dzieci do szkół podstawowych i odwóz na terenie gminy Debrzno w roku szkolnym 2024-2025 realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366476
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 610559,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowóz dzieci do szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i odwóz na terenie gminy Debrzno realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r. Zamówienie obejmuje przewozy uczniów do szkół podstawowych na terenie gminy Debrzno tj.:1) Szkoła Podstawowa w Debrznie,
2) Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie,
3) Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy,
4) Szkoła Podstawowa w Uniechowie.
- każdorazowo z miejsca zamieszkania (z przystanków wskazanych przez Zamawiającego) do siedziby wyżej wymienionych szkół oraz dowiezienie ich do miejsca zamieszkania (do przystanków wskazanych przez Zamawiającego) po zajęciach szkolnych. Zamówienie obejmuje również przewozy dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkołach w Debrznie, Starym Gronowie, Myśligoszczy i Uniechowie. Przewidywana liczba przewożonych dzieci i zakupionych biletów miesięcznych wynosi 292 i została ustalona na podstawie wykazów otrzymanych od dyrektorów poszczególnych szkół.
5.2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 466853,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół, placówek szkolno-wychowawczych oraz przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025 w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r. Zamówienie obejmuje przewozy dzieci z terenu gminy Debrzno tj.: z miejsca zamieszkania do szkoły/placówek szkolno-wychowawczych/przedszkola i z powrotem ze szkoły/placówek szkolno-wychowawczych/przedszkola do miejsca zamieszkania wraz z opiekunem wskazanym przez Zamawiającego.Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 143706 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540112,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 432160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTOCENTRUM DARIUSZ KOBRYŃ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8431241758
7.3.3) Ulica: HARCERSKA 4
7.3.4) Miejscowość: DEBRZNO
7.3.5) Kod pocztowy: 77-310
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 432160,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTOCENTRUM DARIUSZ KOBRYŃ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8431241758
7.3.3) Ulica: HARCERSKA 4
7.3.4) Miejscowość: DEBRZNO
7.3.5) Kod pocztowy: 77-310
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |