Termomodernizacja i przebudowa budynku zaplecza stadionu przy ul. Jana Pawła II nr 3
Miasto Łowicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104023
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00104023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-05 12:26
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-915a7531-cf5b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8341882502
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104023 z dnia 2021-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa budynku zaplecza stadionu przy ul. Jana Pawła II nr 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łowicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 46 830 91 51
1.5.8.) Numer faksu: 46 830 91 52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydzial.inwestycji@um.lowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lowicz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.lowicz.eu/ , https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i przebudowa budynku zaplecza stadionu przy ul. Jana Pawła II nr 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-915a7531-cf5b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00021694/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i modernizacja części sanitarnej w budynku zaplecza stadionu przy ul. Jana Pawła II nr 3 - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086546/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR 271.2.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 307452,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane pn.: Termomodernizacja i przebudowa budynku zaplecza stadionu przy ul. Jana Pawła II nr 3 w Łowiczu, nr ewid.dz. 2388.
Zakres robót budowlanych między innymi obejmuje:
- roboty rozbiórkowe: demontaż porycia dachowego i orynnowania, rozbiórki tynków,
- roboty rozbiórkowe: opaski i schody wokół budynku,
- roboty rozbiórkowe wewnętrzne: rozbiórka tynków, posadzek, stolarki okiennej i drzwiowej, ścian działowych, instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, elektrycznej
-wykonanie posadzek betonowanych z warstwą izolacji termicznej,
-wykonanie ścian wewnętrznych działowych,
-montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
-wykonanie tynków wewnętrznych,
-malowanie sufitów,
-wykonanie okładzin ścian i posadzek z płytek ceramicznych
-montaż rur spustowych i rynien,
-docieplenie dachu w systemie styropapy: styropian 25cm z warstwą papy podkładowej plus dwie warstwy papy termozgrzewalnej ,
-docieplenie ścian zewnętrzach styropianem gr. 12cm z warstwą zaprawy cienkowarstwowej zbrojoną siatką z włókna szklanego, wykończone tynkiem silikatowym,
-docieplenie ścian poniżej poziomu terenu styrodurem gr. 8cm,
-wykonanie parapetów z blachy powlekanej,
-wykonanie okładzin cokołu z płytek ceramicznych
-wykonanie instalacji kanalizacyjnej, wodnej i centralnego ogrzewania z istniejących podejść,
-montaż armatury: umywalki, ustępy i drobne wyposażenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na zamówienie wynosi 307 452,39 zł brutto. W postępowaniu złożono 2 oferty, które Komisja uznała za spełniające wymagania Specyfikacji Warunków Zamówienia i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Najkorzystniejszą ofertą jest ofert nr 1, która otrzymała 100 pkt. Cena oferty nr 1, której wartość wynosi 553 309,07 zł brutto przekracza o 245 856,68 zł brutto wartość jaką Zamawiający zamierzał przeznaczy na przedmiotowe zamówienie.W związku z powyższym Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania, ponieważ nie dysponuje zabezpieczonymi środkami na ten cel w budżecie Miasta Łowicza.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553309,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 559300,29 PLN
| 2021-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |