Remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Królowej Woli

Gmina Inowłódz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00104218
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00104218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-05 13:32
Lokalizacja
Inowłódz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f47626c4-ce88-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7732340615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104218 z dnia 2021-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Królowej Woli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowłódz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spalska 2

1.5.2.) Miejscowość: Inowłódz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@inowlodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: inowlodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.inowlodz.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-130-tys-zlotych-2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Królowej Woli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f47626c4-ce88-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003648/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Królowej Woli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084979/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem remont pomieszczeń w Domu Ludowym w Królowej Woli.
2. Zakres prac obejmuje wykonanie następujących robót:
2.1. Sufity podwieszane z płyt GKB oraz napinane z folii w połysku na sali głównej oraz sali sceny w układzie jak na wizualizacjach w tym wykonanie wnęk na oświetlenie, wnęk na sufity napinane, wsporników do lamp wiszących wraz z oświetleniem liniowym typu LED
(nie obejmuje zakupu i montażu lamp wiszących).
2.2. Sufity podwieszane z płyt GKB w pozostałych pomieszczeniach z wyłączeniem korytarza.
2.3. Sufity w gładzi gipsowej na sufitach łukowych w korytarzu.
2.4. Zabudowa ścian z płyt GKB w pomieszczeniach sali głównej, sceny, kuchni, biura, korytarza, wiatrołapu wraz z ościeżami i wykonaniem prostokątnych wypustów na dekory w sali głównej.
2.5. Łazienki – skucie istniejących płytek i ułożenie na nowo na ścianach i podłogach, zakup, dostawa i montaż umywalek wraz z bateriami, misek ustępowych wiszących na stelażach, luster wklejanych we wnękę pomiędzy płytkami, oświetlenia sufitowego/ściennego typu plafon, pojemniki na mydło w płynie (stalowe chromowane), podajniki na papier toaletowy (stalowe chromowane).
2.6. Posadzki w pomieszczeniach kuchni, biura, korytarza, wiatrołapu – skucie istniejącej posadzki i ułożenie nowych płytek ceramicznych imitujących płyty marmurowe o wymiarze min. 60x60 cm wraz z wykonaniem cokolików na ścianach.
2.7. Cyklinowanie i lakierowanie podłóg w salach głównej i sceny wraz z odświeżeniem listew przypodłogowych.
2.8. Malowanie ścian i sufitów.
2.9. Częściowa wymiana zniszczonych desek podłogowych – 18 m2.
2.10. Wymiana drzwi wraz z ościeżnicami wewnątrzlokalowych, jednoskrzydłowych, białe stylizowane z przetłoczeniami – 80 cm - 3 szt. (łazienkowe); 90 cm – 3 szt.
2.11. Odnowienie drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych poprzez czyszczenie i malowanie – 2 kpl.
2.12. Wymiana instalacji centralnego ogrzewania (rurociągów, grzejników, montaż zaworów termostatycznych, uruchomienie i inne niewymienione roboty/materiały konieczne do wykonania celem właściwej realizacji zadania inwestycyjnego).
2.13. Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej (rurociągi, przyłącze kanalizacyjne i inne niewymienione roboty/materiały konieczne do wykonania celem właściwej realizacji zadania inwestycyjnego).
2.14. Wszystkie wyżej wymienione roboty należy wykonać przy użyciu własnych materiałów „na gotowo”, w stanie niewymagającym dalszych prac w celu przystąpienia do użytkowania obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: Biorąc pod uwagę fakt, że cena oferty z najniższą ceną, tj. cena oferty firmy Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Pichola Królowa Wola 19, 97-215 Inowłódz; cena 227.119,50 zł brutto, przekracza możliwości finansowe zamawiającego, zaistniała obiektywna przesłanka do unieważnienia postępowania.
Kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 211.385,70 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227119,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227119,50 PLN

2021-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane