Termomodernizacja wraz z remontem budynków leśniczówek Mościska i Świerczyniec
Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00103765
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00103765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-05 10:57
- Lokalizacja
- Piasek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3e52cb2-cdab-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6460326829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00103765 z dnia 2021-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja wraz z remontem budynków leśniczówek Mościska i Świerczyniec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Kobiór
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Katowicka 141
1.5.2.) Miejscowość: Piasek
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-211
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 32-2188181
1.5.8.) Numer faksu: 32-2188181
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kobior@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobior.katowice.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:/josephine.proebiz.com/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja wraz z remontem budynków leśniczówek Mościska i Świerczyniec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3e52cb2-cdab-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00041666/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja i remont leśniczówki Świerczyniec
1.1.3 Termomodernizacja i remont leśniczówki Mościska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 334206,7 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja wraz z remontem budynku leśniczówki Mościska w Mościskach ul. Bolesława Chrobrego 87Zakres prac: Remont i naprawa pęknięć w ścianach elewacji, uzupełnienie nadproży nad oknami, remont schodów zewnętrznych, remont kotłowni, izolacja przeciwwilgociowa fundamentów, ocieplenie fundamentów oraz ścian styropianem, docieplenie stropu nad wiatrołapem, docieplenie dachu wełną mineralną, wykonanie tynków zewnętrznych.
Szczegółowy zakres prac określony jest w projekcie wykonawczym oraz przedmiarach robót stanowiących wspólnie załącznik nr 7a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 157338,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja wraz z remontem budynku leśniczówki Świerczyniec – w Świerczyńcu ul. Barwna 53Zakres prac: remont i naprawa pęknięć w ścianach elewacji, wykonanie nadproży nad oknami bez nadproży, ocieplenie fundamentów, ścian, impregnacja drewnianych elementów elewacji, ocieplenie stropu poddasza, osadzenie schodów strychowych, remont pomieszczenia kotłowni, remont i wymiana instalacji elektrycznej, remont pomieszczeń mieszkalnych z wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniem suchych tynków, szpachlowanie, malowanie, usprawnieniem wentylacji, remont łazienki z wymianą stolarki okładzin podłogowych, ściennych, białego montażu, przełożenie kostki brukowej przed wejściem do kancelarii.
Szczegółowy zakres prac określony jest w projekcie wykonawczym oraz przedmiarach robót stanowiących wspólnie załącznik nr 7b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 176868,45 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
| 2021-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |