Nadzór nad prawidłowym wykonaniem modernizacji bazy danych EGiB w wybranych obrębach ewidencyjnych powiatu kieleckiego w ramach projektu: „e-GEODEZJA"

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00104541
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-05 15:14
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru i kontroli

Wykonawcy

5 przyznanych

GEOKART-INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
81 795 PLN
BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH MARIUSZ DUDKOWSKI I EDWARD DUDKOWSKI S.C.Bełżyce, PL
66 480 PLN
BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH MARIUSZ DUDKOWSKI I EDWARD DUDKOWSKI S.C.Bełżyce, PL
66 480 PLN
OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPGK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
52 152 PLN
OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPGK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
52 152 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.