Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych dla położnych w budynku Akademii Kaliskiej przy ul. Kaszubskiej 13
UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104869
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00104869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 09:06
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4673daa4-c901-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6181880248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104869 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych dla położnych w budynku Akademii Kaliskiej przy ul. Kaszubskiej 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA KALISKA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250938764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowy Świat 4
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@akademia.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://akademia.kalisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://akademia-kalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych dla położnych w budynku Akademii Kaliskiej przy ul. Kaszubskiej 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4673daa4-c901-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00043436/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie adaptacji pomieszczeń na potrzeby Monoprofilowego Centrum Symulacji medycznych dla położnych przy ul. Kaszubskiej 13
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Oś V. Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych, realizowanego przez Akademię Kaliską im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego; numer wniosku o dofinansowanie: POWR.05.03.00-00-005/192.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077827/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.DZP.23110.Tp1-17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie i remoncie części pomieszczeń II piętra budynku dydaktycznego Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego - Collegium Medicum zlokalizowanego przy ul. Kaszubskiej 13 w Kaliszu. Obiekt wpisany jest do gminnej ewidencja zabytków. Zadanie obejmuje wielobranżowe roboty budowlane w tym m.in.: nowe posadzki, powłoki malarskie, wymiana stolarki okiennej wraz z montażem automatycznych rolet zaciemniających, wymiana stolarki drzwiowej, montaż systemowych sufitów podwieszanych w celu zabudowy prowadzonych instalacji oraz wykonanie nowych instalacji w tym m.in.: instalacja wod-kan, wentylacja, klimatyzacja, gazy medyczne (sprężone powietrze i próżnia), elektryczne, teletechniczne w celu dostosowania ich dla potrzeb Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych dla Położnych. Roboty budowlane mają być wykonane zgodnie z wytycznymi ujętymi w projekcie budowlano – wykonawczym, SWZ, STWiOR oraz innymi załącznikami będącymi elementami postępowania przetargowego. Powierzchnia obiektu będąca przedmiotem zamówienia wynosi ok. 216 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji na „Adaptację pomieszczeń na potrzeby Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych dla położnych w budynku Collegium Medicum przy ul. Kaszubskiej 13” zostało unieważnione, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), tj. cena ofertynajkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena oferty złożonej przez Zakład Remontowo – Budowlany „MAXBUD” – Wojciech Przepiórka, Saczyn 40, 62-872 Godziesze Małe – wynosi: 713 400,00 PLN natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 673 568,10 PLN.
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |