Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00104761
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00104761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-06 08:21
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0195feaa-cf5c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5423224755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104761 z dnia 2021-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0195feaa-cf5c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006631/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Konserwacja pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie K-0401

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086486/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/W1/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach.”
PKOB – 1274 Zabudowania koszarowe
Opis budynku nr 12
Budynek magazynowy wybudowany w 1901 roku , dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, ściany nadziemia budynku murowane, konstrukcja dachu drewniana , kryty blachą ocynkowaną. Budynek wyposażony w instalacje: wod.- kan., c.o., odgromową i elektryczną.
Dane techniczne budynku nr 12:
- kubatura budynku 6064 m³;
- powierzchnia użytkowa 746 m².
1. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest remont pokrycia dachu budynku warsztatowego na terenie kompleksu wojskowego JW. 1747 w Suwałkach, polegająca na wymianie pokrycia z blachy oraz drewnianych elementów dachu . Istniejące pokrycie jest w złym stanie technicznym, mocno skorodowane. Elementy drewniane więźby dachowej są zmurszałe.
Planuje się wykonanie pokrycia z blachy powlekanej oraz wymianę elementów drewnianych więźby dachowej .

Zakres przewidzianych robót konserwacyjno – naprawczych obejmuje:

 Wymianę pokrycia dachu z blachy ocynkowanej na pokrycie z blachodachówki
 Wymiana obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych z blachy ocynkowanej
na blachę powlekaną,
 Wymiana drewnianych elementów więźby dachowej,
 Przemurowanie kominów w części ponad dachem,
 Wymiana pokrycia stropodachu z papy na pokrycie z papy termozgrzewalnej,
 Wymiana 2szt. zewnętrznych i 3 szt. wewnętrznych drzwi stalowych oraz 2 szt. okien,
 Naprawa posadzki cementowej z ułożeniem wykładziny PCV,
 Naprawa tynków zewnętrznych oraz wykonanie docieplenia ścian maszynowni dźwigu,
 Wymiana: złącza kablowego, instalacji odgromowej, zamontowanie przycisku p.poż.,
 Wymiana opaski przy budynku,
 Wykonanie malowania części pomieszczeń oraz drzwi stalowych,
 Zagospodarowanie odpadów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie do składania ofert, tj. do 05.07.2021r. do godz. 09.00 wpłynęła jedna oferta, której cena (638 175,38 zł brutto) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (300 000,00 zł brutto) o ponad 47%.
Uzasadnienie prawne:
W oparciu o art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnienia niniejsze postępowanie z uwagi, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 638175,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638175,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane