Wymiana oświetlenia oraz wystroju foyer w gmachu Opery Nova w Bydgoszczy

Opera Nova w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00104840
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00104840/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-06 08:55
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c910924-a98a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9670001897
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneLampy i oprawy oświetlenioweUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PUBR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
2 298 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104840 z dnia 2021-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana oświetlenia oraz wystroju foyer w gmachu Opery Nova w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Opera Nova w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091282772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Focha 5

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-070

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3251532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@operanova.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.opera.bydgoszcz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.operanova.lo.pl/ https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana oświetlenia oraz wystroju foyer w gmachu Opery Nova w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c910924-a98a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104840

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000563/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana oświetlenia oraz wystroju foyer gmachu Opery Nova w Bydgoszczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044498/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-331-3-2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1722000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana oświetlenia oraz wystroju foyer.
Przedmiotem zamówienia między innymi będzie naprawa (poprzez uzupełnienie tynku) pęknięcia na styku ściany ze stropem (szerokości ok. 10 m) znajdującego się na foyer od strony południowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) – stanowią załączniki
nr 1 do SWZ (1.1 – 1.40).
Przedmiot zamówienia wykonany zostanie zgodnie z:
a) projektem wykonawczym oświetlenia i wystroju plastycznego – architektura (załączniki nr 1.12 – 1.20 do SWZ)
b) projektem wykonawczym oświetlenia i wystroju plastycznego – instalacje elektryczne (załączniki nr 1.22 – 1.29 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1868292,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1868292,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1868292,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranzowe PUBR Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 091558636

7.3.3) Ulica: Toruńska 109

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-844

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2298000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-31
2021-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane