Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104707
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00104707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 07:38
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3f7f2cb-cdc7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8790169280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00104707 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870525973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 0566398119
1.5.8.) Numer faksu: 0566398120
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekretariat@mpo.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mpo.torun.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpotorun.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3f7f2cb-cdc7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083597/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RD/ZP.12/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych
i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz wykonanie instalacji odgromowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Inwestycja realizowana jest na podstawie zatwierdzonego projektu budowlanego i udzielonego pozwolenia na budowę tj. Decyzja nr WAiB.6740.11.887.22.2020DK WAiB-54/IV/2004 z dnia 18.02.2021 r.
2. Kod określony we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV:
452610000 – 4 – Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty.
3. Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji zawarte są w następującej dokumentacji:
• projekcie budowlanym pt. „Przebudowa budynku w zakresie wymiany dachu na budynku magazynu odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych….”,
• „STWOR” Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
• decyzjach i uzgodnieniach administracyjnych.
Powyższa dokumentacja stanowi załącznik nr 4 do SWZ w formie skompresowanego folderu ZIP.
4. Wskazane jest, aby Wykonawca zapoznał się z terenem realizacji przedmiotu zamówienia i jego okolicą oraz dokumentami, które posiada Zamawiający i które mogą być niezbędne do wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Mając na względzie, że w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, postępowanie staje się bezprzedmiotowe, ponieważ nie może zostać osiągnięty jego cel w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty oraz zawarcia umowy o zamówienie publiczne. Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |