Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Pobożnego 1-9, Niemcewicza 17, Ołbińskiej 2a, Jedności Narodowej 88, 89 we Wrocławiu.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00105031
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00105031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-06 10:09
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-406b9600-bf7a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi ogrodniczeUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

RAVEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
933 978,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00105031 z dnia 2021-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Pobożnego 1-9, Niemcewicza 17, Ołbińskiej 2a, Jedności Narodowej 88, 89 we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Pobożnego 1-9, Niemcewicza 17, Ołbińskiej 2a, Jedności Narodowej 88, 89 we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-406b9600-bf7a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004359/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Zagospodarowanie terenu podwórza usytuowanego w obrębie ulic: Ołbińskiej, Pobożnego, Niemcewicza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067400/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK-NZ/241/3408/59/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1623258,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje m.in.:
1) roboty ziemne i rozbiórkowe,
2) roboty drogowe z różnych nawierzchni (droga, miejsca postojowe, chodniki) oraz przebudowa zjazdu,
3) organizacja ruchu docelowego - wykonanie oznakowania drogowego,
4) montaż elementów małej architektury (np. ławek, koszy na śmieci),
5) montaż zbiorników półpodziemnych selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,
6) budowę instalacji odprowadzenia wód opadowych do kanalizacji,
7) budowę oświetlenia parkowego z podłączeniem obiektu do sieci energetycznej i siecią oświetlenia terenu
8) prace zabezpieczające i naprawcze zieleni, w tym drzew przy wjeździe
9) usunięcie drzew i krzewów oraz wykonanie nowej zieleni według projektu,
10) wykonanie drogi tymczasowej na czas wykonywania robót budowlanych,
11) badania archeologiczne (obowiązek zawarcia umowy z archeologiem),
12) wykonanie i montaż tablic informacyjnych na czas budowy,
13) trzyletnią pielęgnację nasadzonej zieleni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 933978,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1051060,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 933978,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAVEA sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952016053

7.3.3) Ulica: Cybulskiego 41/23

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-205

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 933978,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1Termin wykonania zamówienia:
1) roboty budowlane i prace w zakresie zieleni: 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, zgodnie z Harmonogramem rzeczowo – terminowo – finansowym,
2) pielęgnacja zieleni: przez 3 lata od dnia odbioru końcowego robót, zgodnie z
Harmonogramem pielęgnacji zieleni.
2021-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane