Rozbudowa budynku Dziennego Domu Seniora w miejscowości Giewartów

GMINA OSTROWITE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00196856
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00196856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-17 14:04
Lokalizacja
Ostrowite, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f204bd40-7063-4947-a05b-39d5422040f8
Identyfikator
6671699852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuBadanie gruntuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRekultywacja glebyRekultywacjaRekultywacja terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówWykonywanie pokryć dachowychKładzenie zaprawy i rynienKładzenie zaprawyKładzenie rynienPokrywanieIzolowanie dachuUszczelnianie dachuSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweFundamentowanieBetonowanieZbrojenieBetonowanie konstrukcjiWyrównywanieWyrównywanie podłógWznoszenie konstrukcji budynkówRoboty murarskie i muroweRoboty muroweRoboty murarskieŚciany nośneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie antenOchrona odgromowaMontaż instalacji piorunochronnejRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń chłodzącychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWznoszenie ogrodzeńRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie sprzętu gaśniczegoInstalowanie gaśnicInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń sygnalizacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie ram okiennychInstalowanie progówInstalowanie drzwi i okienInstalowanie drzwiInstalowanie okienInstalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okienInstalowanie przegródInstalowanie roletInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie stolarki niemetalowejInstalowanie ścianek działowychInstalowanie zabudowanych mebliPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie terakotyKładzenie glazuryKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie i wykładanie podłógKładzenie podłógKładzenie nawierzchniInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowychPokrywanie podłógWykładanie i tapetowanie ścianWykładanie ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieMalowanie budynkówMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnychMalowanie budowliPowtórne malowanieRoboty elewacyjneWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SIWIŃSKIBudzisław Kościelny, PL · lot 0
870 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00196856 z dnia 2025-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku Dziennego Domu Seniora w miejscowości Giewartów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTROWITE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019390

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowite

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-402

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632765160

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmostrowite@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowite.samorzady.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f204bd40-7063-4947-a05b-39d5422040f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa budynku Dziennego Domu Seniora w miejscowości Giewartów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f204bd40-7063-4947-a05b-39d5422040f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00196856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063173/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbudowa budynku Dziennego Domu Seniora w miejscowości Giewartów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1.7. Projekt współfinansowany w ramach: Priorytetu 10 „Sprawiedliwa transformacja Wielkopolski Wschodniej” Działania 10.07 „Infrastruktura na rzecz aktywnego społeczeństwa, edukacyjna oraz rewitalizacja wspierające transformację gospodarki” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OO.ZP.271.1.2025.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie polegać na opracowaniu kompletnej dokumentacji technicznej dla inwestycji obejmującej rozbudowę budynku Dziennego Domu Seniora w m. Giewartów, wykonaniu robót budowlanych wraz z zagospodarowaniem terenu na podstawie w/w dokumentacji oraz pełnieniu nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji.
Zadanie realizowane będzie w formuje: zaprojektuj i wybuduj.

Inwestycja prowadzona będzie na nieruchomości:
Obręb Giewartów: 94/8.

Na zadanie składa się wykonanie kompletu opracowań projektowo-kosztorysowych oraz wykonanie robót budowlanych po uzyskaniu przez Wykonawcę wszelkich wymaganych przepisami prawa pozwoleń i decyzji administracyjnych, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych, a także po realizacji inwestycji uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenie na użytkowanie.

Parametry techniczne do uwzględnienia w dokumentacji:
• Budynek jednokondygnacyjny o pow. zabudowy 135,60 m2, powierzchnia użytkowa
114,53 m2.
• Wykaz pomieszczeń: sala, toaleta dla niepełnosprawnych, szatnia, wiatrołap.
Zadanie zostanie zrealizowane w formie zaprojektuj i wybuduj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym oraz wizualizacje, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia powinien być wykonany kompletnie, z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami i zasadami sztuki budowlanej, standardami współczesnej wiedzy technicznej i technologii.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami, z aktualnie obowiązującymi w danym zakresie przepisami prawa, w tym przepisami ustawy Prawo Budowlane, przepisami BHP i Ppoż, normami, wiedzą i sztuka budowlaną. Przedmiot zamówienia należy wykonać wyłącznie z materiałów nowych dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terenie Polski i Unii Europejskiej. Materiały muszą posiadać aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty, atesty, itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111250-5 - Badanie gruntu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112300-8 - Rekultywacja gleby

45112320-4 - Rekultywacja

45112330-7 - Rekultywacja terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45261310-0 - Kładzenie zaprawy

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262320-0 - Wyrównywanie

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262520-2 - Roboty murowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45262620-3 - Ściany nośne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312300-0 - Instalowanie anten

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego

45343220-1 - Instalowanie gaśnic

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421112-2 - Instalowanie ram okiennych

45421120-1 - Instalowanie progów

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien

45421141-4 - Instalowanie przegród

45421145-2 - Instalowanie rolet

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45432112-2 - Kładzenie nawierzchni

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45432121-8 - Roboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowych

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian

45432210-9 - Wykładanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45442121-1 - Malowanie budowli

45442180-2 - Powtórne malowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 870000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1724184 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 870000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Paweł Siwiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652244607

7.3.3) Ulica: Tręby Nowe 6A

7.3.4) Miejscowość: Budzisław Kościelny

7.3.5) Kod pocztowy: 62-541

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 870000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2025-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane