Wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych w budynku A2 Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00105206
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00105206/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-06 11:22
Lokalizacja
Police, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1939a93-b968-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8513117881
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychInstalowanie drzwiInstalowanie ścianek działowychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW MUSZYŃSKIPolice, PL · lot 0
362 500,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00105206 z dnia 2021-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych w budynku A2 Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320825230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa 99

1.5.2.) Miejscowość: Police

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48914324880

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp8@police.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp8police.naszbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych w budynku A2 Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1939a93-b968-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105206

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060689/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP8.271.1.P.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych w budynku A-2 Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach - montaż sufitu akustycznego, wymiana drzwi wewnętrznych, oświetlenia podstawowego, malowanie klas lekcyjnych”.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie niżej wymienionych prac:
a) przygotowanie sal lekcyjnych do realizacji dalszych prac, wyniesienie elementów wyposażenia, zabezpieczenie wskazanych w przedmiarze powierzchni,
b) demontaż istniejących opraw oświetlenia klas,
c) przygotowanie ścian do montażu sufitu akustycznego – wyrównanie powierzchni w miejscu montażu,
d) wymiana drzwi wejściowych do klas wraz z obróbka ościeży,
e) malowanie ścian oraz sufitów w miejscach określonych w przedmiarze,
f) wymiana kratek zamontowanych na kanałach wentylacji grawitacyjnej,
g) montaż modułowego sufitu akustycznego z wypełnieniem z paneli o wym. 60 x 60cm,
h) malowanie osłon grzejnikowych oraz podokienników,
i) montaż opraw oświetlenia oraz podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej,
j) wykonanie pomiarów i sprawdzeń, w tym pomiaru natężenia oświetlenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 362500,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362500,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 362500,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Muszyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510104814

7.3.3) Ulica: Wkrzańska 14

7.3.4) Miejscowość: Police

7.3.5) Kod pocztowy: 72-010

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 362500,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-06-28 do 2021-08-23
2021-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane