Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00105122
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-06 10:48
- Lokalizacja
- Augustów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8461502726
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły do infuzji
Wykonawcy
7 przyznanych
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
17 158,1 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
5628,17 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
197 675,37 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
6372,15 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
7212,97 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
147 878,85 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
147 878,85 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.