Modernizacja i przebudowa instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Zespole Przedszkoli nr 2 oraz Przedszkola nr 7 w Świdniku
Gmina Miejska Świdnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00105292
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00105292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 11:52
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14287cf4-caae-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7122904551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00105292 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Zespole Przedszkoli nr 2 oraz Przedszkola nr 7 w Świdniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://umswidnik.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i przebudowa instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Zespole Przedszkoli nr 2 oraz Przedszkola nr 7 w Świdniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14287cf4-caae-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081990/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZP-Z.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 531290,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja i przebudowa Przedszkola nr 6 w Świdniku.Zakres robót obejmuje:
- demontaże,
- wymiana głównego WLZ,
- wewnętrzne linie zasilające,
- wykonanie i montaż tablic rozdzielczych,
- instalacja ochrony pożarowej,
- instalacja gniazd wtykowych ogólnych,
- instalacja oświetlenia ogólnego, awaryjnego i ewakuacyjnego,
- instalacja sieci komputerowych LAN,
- instalacje teletechniczne i niskoprądowe (LAN, CCTV),
- instalację oddymiania klatek schodowych,
- instalację połączeń wyrównawczych,
- instalację przeciwprzepięciową.
W szczególności w Przedszkolu nr 6 wykonać należy:
- demontaż istniejącej RG,
- demontaż istniejących opraw oświetleniowych,
- demontaż istniejącego osprzętu typu gniazdka wtyczkowe, łączniki oświetlenia itp.,
- demontaż istniejącego okablowania,
- zainstalować nową RG,
- zamontować nowe oprawy oświetleniowe LED,
- zamontować nowy osprzęt typu gniazdka wtyczkowe, łączniki oświetleniowe itp.,
- ułożyć nowe kable i przewody,
- wykonać instalację CCTV,
- doprowadzić wszystkie powierzchnie do stanu pierwotnego, ściany i sufity malować farbami lateksowymi, a w pomieszczeniach „mokrych” gdzie były płytki ceramiczne położyć nowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 268445,99 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – Modernizacja i przebudowa Przedszkola nr 7 w Świdniku.Zakres robót obejmuje:
- demontaże,
- wymiana głównego WLZ,
- wewnętrzne linie zasilające,
- wykonanie i montaż tablic rozdzielczych,
- instalacja ochrony pożarowej,
- instalacja gniazd wtykowych ogólnych,
- instalacja oświetlenia ogólnego, awaryjnego i ewakuacyjnego,
- instalacja sieci komputerowych LAN,
- instalacje teletechniczne i niskoprądowe (LAN, CCTV),
- instalację oddymiania klatek schodowych,
- instalację połączeń wyrównawczych,
- instalację przeciwprzepięciową.
W szczególności w Przedszkolu nr 7 wykonać należy:
- demontaż istniejącej RG,
- demontaż istniejących opraw oświetleniowych,
- demontaż istniejącego osprzętu typu gniazdka wtyczkowe, łączniki oświetlenia itp.,
- demontaż istniejącego okablowania,
- zainstalować nową RG,
- zamontować nowe oprawy oświetleniowe LED,
- zamontować nowy osprzęt typu gniazdka wtyczkowe, łączniki oświetleniowe itp.,
- ułożyć nowe kable i przewody,
- wykonać instalację komputerową IT,
- doprowadzić wszystkie powierzchnie do stanu pierwotnego, ściany i sufity malować farbami lateksowymi, a w pomieszczeniach „mokrych” gdzie były płytki ceramiczne położyć nowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 262844,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone niemożliwa do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193161,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403156,41 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone niemożliwa do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165712,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403156,41 PLN
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |